Home / Cestování / MAURICIUS – Nejlevnější dovolená v českých vilách!
MAURICIUS – Nejlevnější dovolená v českých vilách!

MAURICIUS – Nejlevnější dovolená v českých vilách!

Sníte o dovolené na exotickém Mauriciu, ale nechcete platit obrovské částky za drahé zájezdy či resorty? Využijte ubytování v luxusních vilách na Mauriciu, které vlastní výhradně čeští majitelé. Na tomto nádherném ostrově Vám tak bude k dispozici 24 hodin denně český personál, který Vám rád vše zajistí nebo s čímkoli pomůže. 

Mauricius levně a bez cestovky

Mauricius je ostrovní stát v Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru. Tvoří ho stejnojmenný ostrov vulkanického původu o rozloze 1 865 km² s pobřežím dlouhým 330 km, které je téměř kompletně obklopeno korálovým útesem, ostrov Rodrigues o rozloze 108 km² vzdálený 560 km severovýchodně od hlavního ostrova a několik menších ostrovů. Vily se nacházejí v jedné z nejkrásnějších oblastí na Severo-západu ostrova – „Trou aux Biches“. Samotný Mauricius přitahuje turisty, kterým nabízí pláže s jemným bílým i zlatým pískem, průzračnou vodu, zeleň pralesů, krátery a vodopády, exotické druhy ptactva či opice, pod vodou pak mnoho druhů ryb a korálů. Můžete zažít luxusní dovolenou za bezkonkurenční peníze.

Mauricius levně

Mauricius levně

Dovolená na Mauriciu

Budete ubytováni v krasných vilách, kde najdete luxus hotelu a zároveň soukromí domova. Každá z vil má hned tři ložnice, dvě koupelny, vanu, sprchový kout, dvě toalety, obývací pokoj, kompletně vybavenou kuchyni vč. vnitřních a venkovních grilů. Samozřejmostí je klimatizace, televize a připojení k WiFi.

Na střechách najdete relaxační vany (jacuzzi) a v zahradách dva bazény se slanou vodou. Vysoká zeď Vám zajistí maximální soukromí a klid. Vzdálenost od moře je 70 metrů.

Mauricius nabízí skvělou příležitost pro cestu za exotikou. Bývá označován jako jedno z nejkrásnějších míst Indického oceánu. Přestože dovolená na Mauriciu rozhodně nepatří k nejlevnějším záležitostem, vypraví se na tento ostrov každým rokem tisíce českých návštěvníků, kteří využívají ubytování v těchto luxusních vilách za dostupné ceny. Mauricius bez cestovky, ale s českým zázemím, tak může být tou správnou volbou pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou!

Více informací na www.livemaur.cz

 

1 komentář

  1. S manželkou jsme byli na Mauriciu minulý rok, ale nebylo to co jsme si představovali. Hotel, kde jsme bydeli byl drahý a nedostali jsme žádné nabídky výletů ani rady od pana hoteliéra.

    Příští rok jedeme na Mauricius znova, tentokrát nám ale přes livemaur.cz, protože služby které nabízejí, jsou přesně ty co hledáme. Výlety, potápění, zařízená doprava, prostě vše!

    Díky za tento článek, jsme velice nadšení.

    Tom a Eva

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares