Home / Cestování / Přeprava nadrozměrných balíků nebyla nikdy snazší
Přeprava nadrozměrných balíků nebyla nikdy snazší

Přeprava nadrozměrných balíků nebyla nikdy snazší

Přeprava nábytku, lednic a dalších podobných rozměrných předmětů byla vždycky problémem. Od té doby, co své služby nabízí společnost Cargo International, nebyla přeprava nikdy rychlejší a pohodlnější. Pokud potřebujete poslat balík, který má vysokou hmotnost, příliš velké rozměry anebo neobvyklý tvar, tak je dobré využít službu, která nese název nadrozměrná přeprava. Za výhodnou cenu bude realizována přeprava Vašeho nadměrného balíku, a to po celé České republice nebo dokonce i v rámci Evropy. Kurýrní služby společnosti Cargo International jsou tu zkrátka vždy pro Vás.

Rozměry neovlivní Vaše pohodlí

Možná si myslíte, že Vás bude přeprava nadměrného balíku stát více práce a úsilí. To je avšak omyl, pro Vás se nic nemění. Postup je totiž stejný, jako když posíláte klasickou zásilku. To znamená, že budete muset zadat online objednávku, zabalit své zboží podle praktických tipů, nalepit na viditelné místo přepravní doklad a čekat, než si Cargo International vyzvedne u Vás doma nebo na firmě nadměrný balík připravený k přepravě. Tím pro Vás veškeré starosti končí, nyní si s tímto nepříliš skladným a snadno přepravitelným balíkem budou muset poradit profesionálové, kteří s tím mají naštěstí opravdu spoustu zkušeností.

Nadrozměrná přeprava společností Cargo International se Vám bude hodit nejenom tehdy, když budete chtít posílat zásilku v rámci České republiky, ale také tehdy, když budete potřebovat odeslat balík do ciziny. Pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu jsou avšak rozdílná pravidla:

  • Vnitrostátní nadměrný balík – Maximální váha je 100 kg, cena přepravy od 449 Kč, doručení od jednoho do třech pracovních dnů.
  • Mezinárodně přepravovaný nadměrný balík – Maximální váha je 70 kg, cena od 1360 Kč, doba doručení od dvou do pěti pracovních dnů.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares