Home / Cestování / Vyrazte za romantikou a luxusem pod Karlštejn!
Vyrazte za romantikou a luxusem pod Karlštejn!

Vyrazte za romantikou a luxusem pod Karlštejn!

Nejhezčí chvíle jsou ty, které strávíte se svým partnerem v klidu a v pohodě. Když k tomu přidáte ještě nutnou dávkou luxusu, zažijete chvíle, na které budete dlouho vzpomínat. Rozhodli jste se pro svou drahou polovičku naplánovat romantický výlet? Máme pro vás tip, který se vám určitě bude zamlouvat!

Luxus pro vás oba!

Pokud chcete zažít něco výjimečného, odhodlejte se a rezervujte si pokoje v jednom z nejkrásnějších hotelů České republiky. Jmenuje se Hotel Mlýn Karlštejn a nachází se v blízkosti proslulého hradu Karlštejn. Proč vyrazit právě sem?

Luxusní hotel Karlštejn nabízí luxus a hýčkání ve velkém. Připraveno je celkem 21 moderně zařízených pokojů. Nově hotel připravil pokoj THE BEST ROOM HER. K jeho výbavě patří postel velikosti king size, stylová dubová podlaha a romantická křišťálová světla, budete si připadat jako na zámku. Přímo na pokoji je prosklená moderní koupelna s Dešťovou sprchou.

luxusak.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Kromě stylových pokojů vás potěší místní rybí restaurace, ve které si pochutnáte na specialitách ze sladkovodních a mořských ryb.

Výhodněji s balíčky

Ubytování v hotelu Karlštejn můžete rezervovat klasicky, nebo si vybrat jeden z cenově výhodných balíčků. Doporučujeme Romantický balíček, který zahrnuje 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji, romantickou večeři při svíčkách, sklenku sektu na uvítanou, košík ovoce na pokoj aj. Hotel nabízí také Relax balíček. Jeho součástí je exkluzivní pronájem hotelového Wellness centra. Užijete si privátní pobyt ve vířivce a finské sauně a k tomu dostanete ještě láhev sektu.

luxusak.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Zábavu a relax nabízí i rozlehlý hotelový areál. Pro golfisty je připraven tréninkový Pitch & Putt. V areálu se nachází také velký ostrov s romantickým altánkem.

luxusak.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_03

Vyrazte ven!

Hotel leží v malebném prostředí, byla by škoda nepodniknout výlet a nepoznat místní přírodu a památky. Několik tipů na výlety najdete zde.

Pokud chcete svou drahou polovičku skutečně překvapit, neváhejte. Kapacita hotelu není velká a o rezervace je velký zájem. Objednejte si romantický pobyt na Karlštejně třeba ještě dnes.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares