Home / Design & Tech / Autojeřáby pro každou těžkou práci
Autojeřáby pro každou těžkou práci

Autojeřáby pro každou těžkou práci

Potřebujete provést výškovou práci, ale nevíte, jak bezpečně na to? Potřebujete manipulovat s nějakým těžkým břemenem, ale nemáte k tomu ty správné stroje? V tom případě jistě bude ideálním řešením pronájem autojeřábu, společně s profesionální obsluhou. Tato kombinace zvládne požadovanou práci rychle, bezpečně a kvalitně.

Autojeřáby Praha je opravdu spolehlivá firma, která Vám může nabídnout opravdu kvalitní služby v oblasti:

  • Manipulace a převoz stavebního materiálu, jakýchkoliv břemen a těžkých předmětů
  • Betonování
  • Montážní práce a montování bednění
  • Demontáže
  • Nakládky a vykládky
  • Záchranných a vyprošťovacích prací
  • Jakákoliv práce, kde je nebytná ohromná síla a vlastnosti jeřábu

Pokud nevíte, zda by byly naše služby vhodným řešením vaší situace, neváhejte nás kontaktovat a využít bezplatné konzultace. Navrhneme Vám možné řešení, spolu s přibližnou kalkulací. Prohlídka místa, kde se bude práce realizovat, je potom jedním z důležitých kroků pro zvolení správné techniky a přípravy práce.

Stroje i obsluha, na které se můžete spolehnout

V naší výbavě máme opravdu spolehlivé autojeřáby, které mají skvělé vlastnosti. Mezi stroje v našich službách patří: Tatra815 AD20.2 a Tatra815 AD28, Tatra815 Valník s Hydraulickou rukou HIAB 250-5 max 10,5tuny.

Spolehlivé stroje a profesionální obsluha je základním požadavkem pro to, aby práce mohla být odvedena kvalitně a bezpečně, což je vždy naším cílem. Ke spokojenosti našich klientů vždy přispěje také nízká cena našich služeb.

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme, jakým způsobem se dá konkrétní situace řešit. Následně vybereme autojeřáb, s pomocí kterého tuto zakázku zrealizujeme. Ačkoliv se náš vozový park nachází v Praze, jsme schopni přijmout zakázky z kteréhokoliv kouta naší republiky. Proto se na nás neváhejte obrátit, ať jste odkudkoliv.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares