Home / Design & Tech / Chytrá peněženka – Woolet, kterou už nikdy neztratíte!
Chytrá peněženka – Woolet, kterou už nikdy neztratíte!

Chytrá peněženka – Woolet, kterou už nikdy neztratíte!

Tato ručně vyrobená peněženka z pravé kůže má zabudovanou technologii Bluetooth Smart a bezdrátové nabíjení. Spojením s aplikací Woolet App ve Vašem smartphonu Vás včas upozorní, že se od peněženky vzdalujete a dokonce Vám ukáže směr, kde ji hledat. Už žádná ztracená nebo ukradená peněženka! Své finance a doklady tak máte neustále pod kontrolou!

Většina z nás už tuto ztrátu zažila a Ví moc dobře jaké to je běhat po úřadech s vyřizováním nových dokladů. Díky této chytré peněžence se už nikdy nemusíte strachovat, že o ni přijdete, nebo že někdo zneužije Vaše doklady. Díky aplikaci Woolet App už na svou peněženku nikdy nezapomenete, dokonce jí pomocí zvukového upozornění dokážete najít. Aplikace Woolet umožňuje nastavovat různé vzdálenosti mezi Vašim smartphonem a peněženkou. Jakmile překročíte nastavenou vzdálenost spustí se alarm. Pokud i přesto nebudete schopni pěněženku najít, Woolet App Vás nasměruje přímo k ní s přesností do 40 cm. Tato funkce Vám umožní zjistit, kde byla naposledy peněženka Woolet zaznamenána a ukáže poslední polohu na mapě.

tech.parametry

Past na zloděje

Jestliže se stanete obětí krádeže, dozvíte se to prakticky ihned díky zvukovému upozornění. Pomocí ukazatele také víte kudy se pachatel vydal a máte možnost svou peněženku zachránit. Máte ji tak neustále pod dohledem a v hlavě o starost méně.

Bluetooth SMART
Bluetooth Smart je bezdrátová komunikační technologie s nízkou spotřebou energie, která bezpečně a rychle přenáší data mezi různými zařízeními. Je to velmi sofistikovaný a rychle se rozvíjející protokol splňující nejnáročnější komunikační požadavky. Již dnes většina výrobců mobilních zařízení nabízí tuto technologii ve standardním vybavení svých produktů. Navíc v roce 2016 Bluetooth SIG slibuje novinky, které zvednou šanci, aby se Bluetooth stal jedním z nejhlavnějších protokolů v Internetu věcí

Bezdrátové nabíjení
Baterie jsou nezbytnou součástí každého inteligentního zařízení. Proto jsou také často nejslabším článkem. Peněženka Woolet využívá bezdrátové nabíjení baterie, aby mohla poskytovat stále spolehlivý výkon.

Ultra tenká peněženka
Jen 9.9.mm tenká a přesto nabitá nejmodernějšími technologiemi. Navržena pro menší objem.

Schovaná kapsa na mince
Vaše kreditní karty nebo klíče budou neviditelné pro ty, kteří náhodou najdou Vaší peněženku.

Pokud stále váháte, koukněte jak peněženka Woolet funguje


Peněženku je možné zakoupit na eshopu INTUITY STORE.

Aplikace Woolet App je zdarma ke stažení na Google Play a App Store. Je kompatibilní s mobilními zařízeními se systémem iOS7+ a Android 4.3+, vybavená Bluetooth Low Energy.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares