Home / Design & Tech / ČMIS nabízí měsíční licencování produktu Microsoft SQL Server 2016
ČMIS nabízí měsíční licencování produktu Microsoft SQL Server 2016

ČMIS nabízí měsíční licencování produktu Microsoft SQL Server 2016

Českomoravské informační systémy přinášejí bezpečné a spolehlivé řešení MS SQL Server 2016 pro malé a střední podniky s garantovaným výkonem za nejnižší cenu na trhu. Díky partnerskému programu SPLA si jej nově lze pronajmout jako službu a ušetřit více než dvě třetiny nákladů v horizontu 3 let.

ČMIS spolupracuje se společností Microsoft v rámci partnerského programu Service Provider License Agreement, a je tudíž oprávněn poskytovat software jako službu třetím stranám. MS SQL Server 2016 se řadí mezi produkty, které lze prostřednictvím této smlouvy licencovat.

Díky tomu je nyní dostupný i pro firmy, které si jej dosud nemohly dovolit z důvodu cenové nákladnosti starého systému licencování, kdy si zákazník musel řešení zakoupit. Licence poskytnuté v rámci SPLA jsou měsíční, nikoliv trvalé, a lze je používat do okamžiku vypršení smlouvy.

SQL Server 2016 je dostupný ve 4 edicích

  • Developer
  • Enterprise
  • Express
  • Standard

Toto řešení můžete snadno získat jako službu od ČMIS za zlomek pořizovací ceny s úsporou až 70%. Licence poskytnuté v rámci SPLA jsou měsíční, nikoliv trvalé, a lze je používat do okamžiku vypršení smlouvy.

Úspora až 70%

Přechod na novou verzi SQL Server 2016 díky speciální nabídce pronájmu může vyjít až několikanásobně levněji ve srovnání s klasickým licenčním modelem.
Porovnejtelicenční model vs. ČMIS SQL
V ceně služby je vyjma samotné licence zahrnuta také správa SQL serveru a operačního systému, nepřetržitá zákaznická podpora v českém jazyce a Software Assurance (SA).

Pro koho je ČMIS SQL vhodný?

Sdílený MS SQL Server 2016 od společnosti ČMIS je vhodný pro firmy poptávající server s kapacitou operační paměti až 64 GB a počtem uživatelů (připojených zařízení) od 20 do 200.
„Na řešení oceňuji zejména optimalizaci nákladů na licence Microsoft SQL a mimořádnou flexibilitu v přidělování výkonu a kapacity.“

Zahrnuje služba všechny potřebné licence?

Ano. Databáze je poskytována jako služba včetně licencí v programu Microsoft Service Provider License Agreement:

  • Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2016 Standard
  • Software Assurance (nárok na vždy aktuální verze software)

Více informací naleznete na http://www.mssql2016.cz/

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares