Home / Design & Tech / Jděte dál, svůj RC model si napřed složte!
Jděte dál, svůj RC model si napřed složte!

Jděte dál, svůj RC model si napřed složte!

Jste blázni do RC modelů? To nám jistě dáte za pravdu, že větší prožitek s dálkovým ovladačem v ruce vám přinese RC model, který si napřed sami složíte. Vámi složený model vám pak přinese mnohem větší počet vzruchů a dojmů! Vždyť model ožil právě díky vaší vášni pro RC svět!

Kdo si hraje, nezlobí

Pravidlo kdo si hraje, nezlobí platí v RC světě dvojnásob! V e-shopu RCKÁNĚ si pro hru můžete vybrat modely již složené, ale i modely, které ke svému ožití budou potřebovat vaši pozornost. Modely – stavebnice budete muset napřed složit a pak teprve otestovat jejich letové či jízdní vlastnosti. A že vám nuda nehrozí, o tom svědčí RC letadla i jiné RC modely, kterým teprve musíte vdechnout život. Stavění baví děti a dospělé, zapojit se proto může celá rodina. Spoustu času na stavění budete mít třeba v průběhu vánočních svátků, kdy si o RC model řeknete Ježíškovi. Co všechno si můžete složit?

rckane

Aby se pokročilí modeláři nenudili

Zatímco nadšení RC modeláři – začátečníci radostně složí téměř každý RC model, který možnost složení nabízí, ti pokročilí by se u jednodušších modelů mohli začít nudit. Nudu nedopustí propracovaná stavebnice vysokovýkonného akrobatického dvojplošníku z ELAPORu, která je určena pro pokročilé piloty. Jim přinese radost jak v rozloženém, tak i v již složeném stavu, kdy je model připravený k letu. Že všechny součástky do sebe hezky zapadly, o tom se lépe než kde jinde přesvědčíte ve vzduchu, kde vám dvojplošník předvede různé akrobatické kousky. Složit si samozřejmě můžete více modelů letadel z e-shopu RCKÁNĚ.

Hra je jedním ze způsobů, jak se odreagovat. Hrát si můžete i s RC modely, které si napřed složíte. Tak podlehněte vášni pro RC svět v e-shopu RCKÁNĚ.

rckane-rc-modely

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares