Home / Design & Tech / Koupelna podle vašich představ
Koupelna podle vašich představ

Koupelna podle vašich představ

Vaše současná koupelna už nesplňuje vaše představy a tak začínáte uvažovat o rekonstrukci koupelny? Rekonstrukce koupelny i stavba nové vyžadují váš čas a nemalé peníze. Je proto dobré si vše pečlivě rozmyslet a důkladně promyslet jak bude Vaše nová koupelna vypadat. Měla by být plně funkční a zároveň mít harmonický design.

Sprchové boxy

Důležitým aspektem je samozřejmě prostor. Dnes se zaměříme spíše na ty menší, kde je jasnou volbou sprchový kout, který nezabere tolik místa. Sprchové kouty mají ve srovnání s vanami jednu velkou výhodu: Pokud jste příznivcem sprchování, neexistuje koupelna tak malá, abyste si v ní nemohli sprchový kout vytvořit. Sprchové boxy jsou dnes již velice designově propracované a budou se hodit jak do nových moderních koupelen v domě, tak i do zrekonstruovaných panelových bytů.

Sprchové boxy

Sprchové boxy

Sprchové dveře

Zkuste si ale nejprve rozmyslet, jak situaci nejlépe vyřešit. Nenechte se omezovat standardními rozměry sprchových koutů (např. 80 x 80, 90 x 90 cm) a objevte možnosti sprchových dveří. S jejich pomocí si totiž můžete vytvořit sprchovací prostor ve velikosti, která vám bude opravdu maximálně vyhovovat. Sprchové dveře a sprchové zástěny jsou velice důležitou pomůckou při modernizaci vaší koupelny. Dokáží odolat tlaku, nárazu i různých změn teplot a hlavně, ochrání vaší koupelnu před potopou, která může při sprchování nastat.

Pokud máte malé děti, tak určitě víte jakou potopu vždy musíte vytírat. Skvělá volbou jsou pak v tomto případě dveře do niky. Jsou elegantní a vhodné do každé koupelny. Většina už disponuje magnetickým těsněním, aby neunikla ani kapka vody na podlahu. Tímto řešením tak docílíte maximální úspory prostoru, peněz a času s následným úklidem. I tyto zdánlivě běžné věci mohou mít pěkný design a Vy jejich použitím zároveň vytvoříte útulný interiér.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares