Home / Design & Tech / Luxusní auta roku 2015, která musíte mít!
Luxusní auta roku 2015, která musíte mít!

Luxusní auta roku 2015, která musíte mít!

Každý muž a v dnešní době i velké množství žen má rádo nablýskaná auta se silným motorem pod kapotou. Vozy jsou pro nás přítelem. Dopraví nás, kamkoli potřebujeme. Zároveň představují i drahé hračky, které si můžeme hýčkat. Dvojnásobně to platí hlavně u aut luxusních. A víte, jaká luxusní autíčka se dostala na trh v letošním roce?

Luxusní a také velmi drahé

Mezi ty nejluxusnější kousky, jež jsou zároveň také velmi drahé, patří například Chevrolet Colorado s motorem 3,6L V6. Milovníci německý vozidel ocení spíše komfortní AUDI A4 se světlomety s modrobílým jasem, díky nimž působí jako auto ze špionážních filmů. Přeneseme-li se do kategorie ještě luxusnějších a také ještě dražších vozů, pak stojí za zmínku očekávané SUBARU WRX STI, BMW X5 M či nový Cadilac ATS Coupe.

01

Nový a vylepšený design české kvality

Nesmíme však zapomínat na novinky, které se objevily na českém trhu. Inovace ze stáje Škoda přinesly nevídané zlepšení a přiblížení se o krok blíže k designu velkých a luxusních evropských automobilek. Ač to nikdo neočekával, tak i z vozidel sloužících hlavně praktičnosti a funkčnosti se nyní staly designové kousky s ladnými a elegantními liniemi.

02

Z rodinného auta malou šelmou

Fabia byla po několik let vnímána jako rodinné auto pořizované spíše pro svou praktičnost, než pro svůj vzhled. Proto nás nová Škoda Fabia 3. generace překvapila svým zbrusu novým vzhledem malé šelmy. Je nyní nižší, širší a prostornější, a tak skutečně působí jako číhající tygřice na lovu. Fabia disponuje tříválcovým motorem MPI a ještě větším prostorem pro zavazadla, a to kufrem o obsahu 330 litrů.

Nejlepší Škoda všech dob 

Škoda Superb vždy byla vnímána jako nejluxusnější z celé řady modelů Škoda. Odjakživa disponovala nadčasovým vzhledem, který fascinoval nejen české, ale také zahraniční klienty. A nová Škoda Superb se posunula ještě o krok dál. Nový Superb disponuje neuvěřitelným prostorem pro zavazadla o objemu 625 litrů. Čtyřválcové naftové motory TDI se spotřebou 4,8 l/100 km poskytují dokonalý komfort. Bližší informace o tomto luxusním mazlíčkovi si můžete přečíst v tomto článku.

03

Tak co na ně říkáte? Jsou skutečně k nakousnutí, že? Jestliže vás luxusní auta roku 2015 a nové modely Škoda uchvátily stejně jako nás, pak vám bližší informace a skvělou nabídku poskytne autorizovaný dealer Škoda auto.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares