Home / Design & Tech / Luxusní rozkládací jídelní stoly z masivu do Vašeho domova
Luxusní rozkládací jídelní stoly z masivu do Vašeho domova

Luxusní rozkládací jídelní stoly z masivu do Vašeho domova

Krásný stůl vyrobený z masivu, zalahodí každému oku, navíc příjemně provoní místnost dřevem. Stoly z masivu se stále těší velké oblibě a lidé si je rádi pořizují do svých domovů. Stoly z masivu si zachovávají jedinečný vzhled řadu let a dědí se tak po několik generací.

Rozkládací jídelní stoly z naší produkce jsou vyráběny původní truhlářskou technologií s velkým podílem ruční práce. Samozřejmostí je kvalitní materiál, ořechové, bukové nebo dubové dřevo, které každému stolu zaručí jedinečný vzhled. Pro zákazníka vyrobíme stůl na míru, přímo do jeho kuchyně či jídelny, tak aby byla zaručena spokojenost. Stoly jsou originální nejen díky Vaší volbě při výběru detailů, ale především kresbou dřeva.

Rodinná Firma Rott

Má tradici od roku 1990. Specializujeme se především na výrobu rozkládacích, jídelních stolů z masivního dřeva. Sídlíme v malebné obci Hromnice, ležící přibližně 15km severně od Plzně. Na chodu firmy se mimo jiné podílí i její zakladatel Petr Rott a syn Jan. V současné době zaměstnáváme kolem 50lidí a trvale spolupracujeme s několika renomovanými architekty.

Zaručujeme nejvyšší kvalitu tradičním řemeslným zpracováním a výrobou v České republice.

Nejvíce vyrábíme masivní stoly s rozkládacím systémem. Většina našich zakázek je vyráběna pro zahraniční zákazníky. V současné době se snažíme o rozvoj domácího trhu.  Stoly vyrábíme především do domácností, avšak máme již bohaté zkušenosti se zařizováním restaurací či hotelů.

Naše výrobky si můžete osobně prohlédnout v podnikové prodejně v Praze na Vinohradské třídě. Zde můžete zakoupit veškeré výrobky, jako jídelní stoly, konferenční stolky, lavice, židle, kožené židle s nerezovou podnoží, apod. V nabídce máme i výrobky od našich partnerů včetně kožených sedacích souprav Willi Schillig a nepřeberné množství bytových doplňků od francouzské firmy SIA, německé ASA i mnoha dalších, včetně českých dodavatelů.

Materiály a barvy

Dřeviny s certifikátem PEFC, nakupujeme u kvalitních německých a italských dodavatelů. Dřevo je těženo v celé Evropě, včetně České Republiky. Ořech pochází se Severní Ameriky.

Stoly jsou vyráběny z masivního dřeva DUBU, BUKU nebo OŘECHU.  DUB může být volen ve variantách „čistý“, nebo „divoký“ DUB. U BUKOVÝCH stolů volíme „čistý“ a „jádrový“ BUK. Dřeviny lze bělit nebo mořit do množství barevných odstínů. OŘECH je dodáván pouze v přírodní barvě.

Masivní desky stolů

Desky stolů jsou vyrobené z průběžně lepené spárovky, aby byla zajištěna jejich pevnost a nedocházelo ke kroucení materiálu. Standardní tloušťka desky stolů je 3,2 cm. U některých stolů lze volit desku o síle 4cm.

Povrchové úpravy

Standardně jsou stoly dodávány bez povrchové úpravy. Pro zajímavější vzhled je vhodné volit úpravu olejováním, voskováním, nebo lakováním. Finální povrchová úprava u mořených stolů je prováděna lakem nebo voskem.  Lak má testy dle normy DIN EN 12720, olej EN 71-3.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares