Home / Design & Tech / Představujeme luxusní jednostopé dopravní prostředky
Představujeme luxusní jednostopé dopravní prostředky

Představujeme luxusní jednostopé dopravní prostředky

Dnes se zaměříme na elegantní a stylové dopravní prostředky. Jednat se ale nebude o žádná nadupaná auta ani o žádné jiné futuristické vynálezy moderních vývojářů. Zaměříme se na jednostopá vozidla, ale i v tomto tématu to pojmeme tak trochu netradičně. Zapomeňte na mohutné choppery i na silniční speciály silných motorek. Zaměříme se na mnohem menší dopravní prostředky, konkrétně na skútry a dokonce na elektrokola.

Zaměříme se na nabídku Kentoya

Abychom byli v této oblasti co nejvíce konkrétní, tak si odstavíme od elektrokol i od skútrů jeden konkrétní elegantní model. Konkrétně se bude jednat o značku Kentoya, kterou možná všichni znáte, jen jako výrobce skútrů. Už před několika lety se ale tato známá motocyklová značka začala prosazovat i do oblasti elektrokol a v současnosti jsou i elektrokola Kentoya na nejvyšší úrovni. Tak tedy začínáme, nejprve skůtry, pak elektrokola.

Skútry Kentoya

Skútry Kentoya

Příklad luxusního skútru – MOTO BROADWAY 125 4T

Jako příklad luxusního skútru jsme zvolili model MOTO BROADWAY 125 4T a to hned z několika důvodů. Tím prvním je samozřejmě design a provedení. I se skútry, jakožto s malými jednostopými dopravními prostředky můžete udělat dojem a MOTO BROADWAY 125 4T to naplno dokazuje. Při vývoji tohoto modelu bylo vše podřízeno maximálnímu komfortu řidiče i spolujezdce, ale přitom design stroje je dechberoucí a dokonale propracovaný. A aby toho nebylo málo, tak je součástí skútru flash přehrávač s vestavěnými reproduktory. S tímto skútrem se rozhodně neztratíte ani na celorepublikovém srazu skútrů. Více o srazu skútrů se dozvíte ZDE.

Skútry Kentoya

Skútry Kentoya

Luxusní elektrokola zastupuje populární „skládačka“

Kdo by neznal „skládačku“, dříve tak populární druh skládacího kola, které se ve složeném stavu dalo nosit prakticky v podpaží. Nyní se tento druh kol vrací zpátky na trh a to ve velkém stylu. Skládačky jsou totiž v současnosti považovány jako velmi elegantní druh kol. Díky společnosti Kentoya už se dokonce vyrábí i jako elektrokola a rozhodně ne špatná. Přesvědčit se ostatně můžete i na přiložené fotografii.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares