Home / Design & Tech / Stůl na kulečník u Vás doma?
Stůl na kulečník u Vás doma?

Stůl na kulečník u Vás doma?

Jestliže i Vy patříte mezi nadšence kulečníku a čas od času si s přáteli zajdete do oblíbeného baru na pár hodin zahrát, pak jsou následující řádky určené právě vám. Mít vlastní stůl na kulečník už není jen výsadou bohaté smetánky. Stoly jsou již dostupné pro každého, kdo pro něj najde místo! 

Kulečníkový stůl je skvělá zábava, ale je třeba ho vybírat dobře, abyste s ním byli spokojení a vydržel vám dlouho. V prvé řadě by jste si měli jasně stanovit cenu, která je pro Vás optimální. Od toho se pak odvíjí zda dáte přednost stolu novému či použitému. My se zaměříme dnes na výběr nového. Vybírat můžete z různých styl, velikostí, barev i materiálů. Dbejte na to, že kulečníkové stoly by se měly do dané místnosti nejenom vejít, ale měly by nabídnout i dostatek prostoru ze všech stran.

Stůl na kulečník odráží také Vaši osobnost. Vzhledem k jeho velikosti bude dominantou místnosti, do které jej umístíme. Stoly jsou velmi často spojeny s použitím výhradně kvalitních materiálů, ty pak tvoří celkovou eleganci a dojem. Základním materiálem je tedy lakované dřevo. Roli v celkovém designu hraje také barva použitého plátna. Klasické plátno je zelené, avšak čím dál tím víc jsou moderní také červené nebo modré varianty. Čím kvalitnější plátno zvolíte, tím přesnější pak bude hra.

Pamatujte, že pokud se pro kulečník rozhodnete, budete chtít po sestavení ihned hrát, proto je dobré se zaměřit na příslušenství. Kulečníkové tágo, koule a řada dalších pomůcek mnohdy nebývá součástí dodávky a musíte jej doobjednat. Důležité je pak mít také prostor kam všechno příslušenství po hře uklidíte.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares