Home / Design & Tech / Systém přivolání personálu uniBells je vytvořen speciálně pro efektivní a rychlou obsluhu zákazníků
Systém přivolání personálu uniBells je vytvořen speciálně pro efektivní a rychlou obsluhu zákazníků

Systém přivolání personálu uniBells je vytvořen speciálně pro efektivní a rychlou obsluhu zákazníků

Systém přivolání personálu uniBells je vytvořen speciálně pro efektivní a rychlou obsluhu zákazníků, umožňuje pozvednout zákaznický servis na novou úroveň, udělat proces objednávání pohodlnějším a příjemnějším, zároveň zvýšit obrat a zvednout prestiž vašeho podniku.

Bezdrátový systém přivolání personálu je zvláště vhodný pro restaurace, kavárny, kina, bowlingová centra a spa salóny. Nenuťte své klienty podílet se na organizaci servisu, jako vyhledávání číšníků nebo vrchního, rezervaci a sledování fronty. V konkurenčním prostředí je nutné se postarat o dokonalý servis pro hosty.

Bezdrátová tlačítka uniBells se umísťují na stolcích návštěvníků. Po jeho stisknutí se číslo stolku zobrazí na terminálu, zároveň se může odeslat signál na pager zaměstnance. Přístroj rovněž upozorňuje personál pípnutím nebo vibrací. Vaši hosté budou zajisté spokojeni – systém přivolání personálu uniBells vám v tom rozhodně pomůže! Rychle, pohodlně a výhodně!

Co systém přináší?

Zkvalitnění zákaznického servisu – návštěvník nemusí vyhledávat očima zaměstnance restaurace a přemýšlet o tom, jak získat jeho pozornost, aby si něco objednat, zaplatit účet nebo se na něco zeptat.

Navýšení zisku vzhledem ke zrychlení poskytování služeb.

Růst efektivity práce, jelikož jeden zaměstnanec může přijmout objednávky z několika stolků, a tak odbavit během dne více hostů a přinést vám zvýšení příjmu.

Proč UniBells?

Pracujeme na implementaci technologie pro zlepšení kvality služeb a automatizaci servisu. Produkt je technicky jednoduchý, kompaktní a patří do skupiny rozpočtových řešení. Jakmile bude integrována do vašeho obchodního modelu, již od prvního okamžiku pocítíte zvýšení loajality zákazníků a růst pasivního příjmu.

Proč nám klienti věří?

Společnost UniBells respektuje a váží si svých zákazníků. Získali jsme cenné zkušenosti v konfigurování těchto systémů a poprodejnímu servisu. Tým odborníků poskytuje kvalifikované služby během nastavení systému a konzultace o nejlepším řešení v konkrétním prostoru. Nabízíme možnost bezplatně vyzkoušet zařízení ve vašem podniku. Bereme odpovědnost za odvedenou práci a velmi si ceníme dlouhodobých vztahů se zákazníky, proto jsme vždy připravení odpovědět na vaše dotazy a poskytnout pomoc v případě jakýchkoli obtíží.

Proč je s námi pohodlné spolupracovat?

Kancelář společnosti se nachází v Praze, ale jsme schopni dodat zařízení kamkoli po České republice. Usilujeme o dokonalost, proto je pro nás důležitým váš názor, budeme rádi za vaše připomínky a návrhy na zlepšení služeb uniBells.

unibells

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares