Luxusák.CZ http://luxusak.cz Moderní průvodce Kulturou, Stylem, Zábavou Wed, 07 Mar 2018 12:21:49 +0000 cs-CZ hourly 1 V luxusním šatníku nesmí chybět luxusní spodní prádlo http://luxusak.cz/lifestyle/v-luxusnim-satniku-nesmi-chybet-luxusni-spodni-pradlo/ http://luxusak.cz/lifestyle/v-luxusnim-satniku-nesmi-chybet-luxusni-spodni-pradlo/#respond Wed, 07 Mar 2018 12:19:30 +0000 http://luxusak.cz/?p=2220 Pánové se staví k módě všelijak, ale většina rozhodně nechodí zanedbaně. Častým nešvarem je ovšem nevhodně zvolené spodní prádlo. Jistě, pod outfitem není vidět, tak proč mu věnovat pozornost? Třeba proto, že kombinace důmyslného střihu a kvalitních materiálů je mnohem komfortnější než laciné prádlo z tržnice či diskontu. Ale jaké značky spodního prádla patří v ...

The post V luxusním šatníku nesmí chybět luxusní spodní prádlo appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Pánové se staví k módě všelijak, ale většina rozhodně nechodí zanedbaně. Častým nešvarem je ovšem nevhodně zvolené spodní prádlo. Jistě, pod outfitem není vidět, tak proč mu věnovat pozornost? Třeba proto, že kombinace důmyslného střihu a kvalitních materiálů je mnohem komfortnější než laciné prádlo z tržnice či diskontu. Ale jaké značky spodního prádla patří v současnosti k naprosté špičce?

Calvin Klein

Nelze začít jinak než u spodního prádla s ikonickým logem CK. Pokud ve svém šatníku nemáte alespoň jedny Calvin Klein trenky, přicházíte o hodně. Spodky této značky jsou ve světě módy synonymem pro Rolls Royce. K nejznámějším současným propagátorům minimalisticky pojatého prádla patří Jusin Bieber. V minulosti byly tvářemi i mnohé další celebrity jako „Marky“ Mark Wahlberg, Jamie Dornan, Travis Fimmel a Fernando Verdasco. Značka Calvin Klein je momentálně velmi populární i u českých zákazníků.

Diesel

Pokud vám z nějakého důvodu spodní prádlo Calvin Klein nesedlo (a je to vůbec možné?), mohl by vás uspokojit sortiment značky Diesel. Nikoliv automobil se vznětovým motorem, ale spodní prádlo světového brandu, který se těší obrovskému zájmu již od roku 1978, kdy byla firma založena. Stejně jako v případě CK jsou spodky Diesel extrémně pohodlné a velmi kvalitní. Z designového hlediska jim nelze nic moc vytknout, tedy pokud vám je po chuti minimalismus.

Ralph Lauren

Značka Ralph Lauren sice u nás nepatří k nejrozšířenějším, ale, kdo sledoval seriál přátele, jistě mu utkvěla v podvědomí. Jedná se o spodní prádlo nadprůměrné kvality, navíc za dobrou cenu.

Ať už nakonec zvolíte spodní prádlo kterékoliv značky, poohlédněte se po něm v e-shopu Trenyrkarna.cz. U specializovaného prodejce sežnete pouze originály, často za atraktivní akční ceny.

The post V luxusním šatníku nesmí chybět luxusní spodní prádlo appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/lifestyle/v-luxusnim-satniku-nesmi-chybet-luxusni-spodni-pradlo/feed/ 0
Foťte jako profesionál i s mobilním telefonem! http://luxusak.cz/lifestyle/fotte-jako-profesional-i-s-mobilnim-telefonem/ Sun, 19 Nov 2017 17:40:17 +0000 http://luxusak.cz/?p=2205 Fotíte rádi mobilním telefonem  a sdílíte fotky na sociálních sítích? Slyšeli jste už o přídavných objektivech k mobilním telefonům? Tyto objektivy mohou dát vašim fotkám úplně nový rozměr. Většinou se objektivy prodávají v různých sadách. Existuje taky hodně druhů objektivů, nejznámější je objektiv rybí oko, makro a širokoúhlý objektiv. Ale dají se sehnat také zajímavé ...

The post Foťte jako profesionál i s mobilním telefonem! appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Fotíte rádi mobilním telefonem  a sdílíte fotky na sociálních sítích? Slyšeli jste už o přídavných objektivech k mobilním telefonům? Tyto objektivy mohou dát vašim fotkám úplně nový rozměr.

Většinou se objektivy prodávají v různých sadách. Existuje taky hodně druhů objektivů, nejznámější je objektiv rybí oko, makro a širokoúhlý objektiv. Ale dají se sehnat také zajímavé dalekohledy k mobilu a nebo různé polarizační filtry. Většinou jsou objektivy univerzální a dají se použít na většinu mobilních telefonů. Na trhu jsou však i speciální  objektivy, které jsou kompatibilní pouze s určitou značkou telefonů. Teď se pojďme podívat na čtyři univerzální objektivy od značky My Xeebo.

S objektivem rybí oko získáte úplně nový rozměr

Fotografie pořízené rybím okem vypadají velmi zajímavě. Zakřivení čočky existuje nejčastěji v 180° 198°  a 235°. Nejčastěji se však objevuje v 180° zakřivení. Tento objektiv se často používá v architektuře, nicméně lze použít v podstatě kdekoliv. Má tendence deformovat obraz, takže si s ním můžete užít i spoustu legrace, při focení obličejů nebo různých předmětů. Dostanete se tak do úplně jiného světa.  Objektiv se vyznačuje tím, že zanechává kolem fotky černý kruh. Tomu se vyhnete tak, že při focení použijete zoom a nebo potom fotku oříznete. Takže hlavní efekt rybího oka je ten, že se vám do jednoho záběru vejde mnohem více než když fotíte bez objektivu. Proto je rybí oko vhodné i pro selfie fotky.

Makro objektiv zachytí každý detail i mobilním telefonem

Nejvíce oblíbeným objektivem k mobilu je makro objektiv, který levou zadní zvládne zachytit sebemenší detaily. Tento objektiv se hodí pro focení velmi malých objektů, doporučuje se fotit ze vzdálenosti 1-2 cm. Takže pro milovníky přírody je tento objektiv ideální volbou. Focení makro fotek je velmi citlivá záležitost, vhodné je si při focení opřít ruce o něco pevného. Nebo je možné si dopomoci malým stativem k mobilu. Makro fotky mají svoje kouzlo a jsou velice oblíbené. Objektivy můžete najít nejčastěji s 10x 15x nebo 20x zoom. Rozdíly nejsou však tak markantní, takže je v podstatě jedno pro jaký makro objektiv se rozhodnete.

Dalekohled k mobilu

Mnozí lidé ani nemají tušení, že něco jako dalekohled k mobilu existuje. Ale ano, i s mobilem si můžete přiblížit velmi vzdálené předměty a potom si je také vyfotit. Přiblížení s dalekohledem je skutečně fascinující. Dalekohled k mobilu je vhodný například na pozorování zvířat a nebo na detektivní činnost 🙂 Při focení se však může stát, že fotky nejsou příliš kvalitní. Proto je vhodné opět použít stativ nebo zkusit fotku vyfotit i vícekrát, abychom získali kvalitní snímek. Objektiv v e-shopu objektivy k mobilu má osminásobný zoom. Tento objektiv, je oproti ostatním přídavným objektivům mnohem větší a také těžší, ale i tak se snadno na mobilní telefon přidává.

Širokoúhlý objektiv

Tento objektiv se vyznačujete rozšířením zorného pole při focení,. Tento objektiv je hojně využívám při různých akčních sportech jako je skateboarding nebo snowboarding. Znáte to, když něco fotíte, ale prostě se vám záběr do telefonu nevleze celý. Právě tyto situace zachrání širokoúhlý objektiv. Je to taky super vychytávka při skupinových fotkách.

V čem jsou výhody objektivů na mobil?

Objektivy mají opravdový efekt při focení smartphonem. I když by se mohlo zdát, že dnešní mobilní telefony umí všechno, tak i přesto objektivy překvapí a výsledky jsou velmi zajímavé. Tento gadget je velmi skladný a snadno se používá, můžete jej mít stále při sobě a použít za každé situace. Navíc se jedná o poměrně levnou záležitost, takže za pár korun lze fotky posunout na úplně jiný level. Objektivy si chválí i profesionální fotografové, když zrovna nemají po ruce jejich vybavení, tak používají objektivy k mobilu. Na závěr lze říci, že objektivy se hodí pro všechny, kdo rádi fotí a zkouší nové věci.

The post Foťte jako profesionál i s mobilním telefonem! appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Bydlení v luxusní vile v Praze: Dáte si říct? http://luxusak.cz/lifestyle/bydleni-v-luxusni-vile-v-praze-date-si-rict/ http://luxusak.cz/lifestyle/bydleni-v-luxusni-vile-v-praze-date-si-rict/#respond Mon, 30 Oct 2017 11:56:14 +0000 http://luxusak.cz/?p=2196 Hledáte nové bydlení a doposud vás nezaujal žádný byt ani dům? Pak zpozorněte nad následující nabídkou. V Praze vzniká množství atraktivních developerských projektů, ale jen některé lze označit jako luxusní. Vilový projekt od REFLECTA Development a.s. si takový přívlastek určitě zaslouží. Za svůj výjimečný vzhled vděčí zkušeným architektům pod vedením Ing. arch Borise Redčenkova z ...

The post Bydlení v luxusní vile v Praze: Dáte si říct? appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Hledáte nové bydlení a doposud vás nezaujal žádný byt ani dům? Pak zpozorněte nad následující nabídkou. V Praze vzniká množství atraktivních developerských projektů, ale jen některé lze označit jako luxusní. Vilový projekt od REFLECTA Development a.s. si takový přívlastek určitě zaslouží. Za svůj výjimečný vzhled vděčí zkušeným architektům pod vedením Ing. arch Borise Redčenkova z ateliéru A69. Celek vypadá skvěle, a navíc využívá potenciálu okolí. Budoucí obyvatelé se budou kochat výhledy na pravobřehou zástavbu a zelené svahy Chuchelského háje. Dali byste si říct?

Luxusní vily vznikly v lokalitě Velké Chuchle, a to v ulicích Adlerova, Bochníčkova, Ceplechova a Kopalova. Komplex čítá přes 30 moderně vyhlížejících vil s nadstandardní výbavou. Zájemci si mohou vybrat z dispozic 4+kk, 5+kk, 6+kk, 7+kk a & 1+kk. Vzhledem k užitné ploše od 184 do 346 m2 mohou být vily využity také jako vícegenerační bydlení.

Luxusní vily v Praze disponují prostornými terasami a jejich součástí jsou i zahrady ohraničené pletivem, garážová stání a venkovní parkovací místa.

 

Velkým „tahákem“ však není pouze provedení vilek. Na exkluzivitě jim dodává atmosférické prostředí. Velká Chuchle patří k atraktivním lokalitám a pyšní se velmi dobrou občanskou vybaveností – nechybí obchody, školy, lékař, veterinář a množství dalších služeb, které využíváte dnes a denně. Samozřejmostí je vynikající dopravní dostupnost, což je dobrá zpráva pro každého, kdo musí dojíždět za prací do jiné části metropole.

Pestré jsou i možnosti volnočasového využití. V bezprostředním okolí se nachází příjemné prostředí Chuchelského háje, CHKO Český kras, slavné dostihové závodiště a další zajímavá místa.

Pokud vás vily na prodej zaujaly, zajeďte se podívat na ukázkový dům a udělejte si obrázek o úrovni tohoto luxusního bydlení sami. Další informace najdete na www.vilychuchle.cz.

 

 

The post Bydlení v luxusní vile v Praze: Dáte si říct? appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/lifestyle/bydleni-v-luxusni-vile-v-praze-date-si-rict/feed/ 0
10x Valašsko pro rodiny s dětmi, jak ho neznáte http://luxusak.cz/cestovani/10x-valassko-pro-rodiny-s-detmi-jak-ho-neznate/ http://luxusak.cz/cestovani/10x-valassko-pro-rodiny-s-detmi-jak-ho-neznate/#respond Wed, 18 Oct 2017 09:41:27 +0000 http://luxusak.cz/?p=2185 Zvlněné kopce a pasoucí se ovečky už dnes dětem mnohdy ke spokojenosti na výletě nestačí. Ve Velkých Karlovicích na Valašsku proto vymýšlejí aktivity v přírodě, na nichž se děti pobaví a také mnohému naučí. Vydat se můžete na Kulíškovu stezku, hledat poklad na Galiku, vyzkoušet golf pro rodiny, a když vám počasí nebude přát, je ...

The post 10x Valašsko pro rodiny s dětmi, jak ho neznáte appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Zvlněné kopce a pasoucí se ovečky už dnes dětem mnohdy ke spokojenosti na výletě nestačí. Ve Velkých Karlovicích na Valašsku proto vymýšlejí aktivity v přírodě, na nichž se děti pobaví a také mnohému naučí. Vydat se můžete na Kulíškovu stezku, hledat poklad na Galiku, vyzkoušet golf pro rodiny, a když vám počasí nebude přát, je ideální skočit do „valašského moře“, jak tady přezdívají unikátním slaným termálům.

 1. Kulíškova naučná stezka

Nenáročná 2,5 km dlouhá trasa kolem hotelu Horal ve Velkých Karlovicích zábavnou formou představuje faunu CHKO Beskydy a je určena i těm nejmenším dětem. Průvodcem stezkou je kulíšek – vzácný druh sovy hnízdící ve Velkých Karlovicích. Stezku lemuje 11 zastavení s informačními tabulemi a zábavnými prvky. Jedno z nejoblíbenějších zastavení je u pastviny oveček. Je vybaveno automatem na granule, jimiž mohou děti ovečky krmit. A kulíška si mohou odvézt i s sebou na památku – v restauraci hotelu Horal na konci trasy je malý plyšák jako dárek součástí dětského menu.

 1. Hledej poklad na Galiku

Turistická trasa dlouhá 6 km, vedená kolem rozhledny Miloňová, se inspirovala geocachingem a nadchne zejména děti školního věku. Cestou plníte úkoly a sbíráte čísla, po návratu s takto získaným kódem otevřete trezor – schránku s pokladem. Tištěné instrukce obdržíte v recepci hotelu Galik.

 

 1. Dětský zábavní park Razulák

Tento zábavní areál pod širým nebem najdete na úpatí sjezdovky Razula, pod Spa hotelem Lanterna. Nabízí spoustu atrakcí pro malé i větší děti – nejoblíbenější je lanáček, tubing nebo trampolínový svět. Každý den v 11 hodin (pro děti 3–6 let) a v 15 hodin (pro děti 3–11 let) probíhají v parku animační programy, každý den na jiné téma! Rodiče si mezitím mohou odpočinout na terasách pod slunečníky, odkud mohou mít potomky stále na očích, a pochutnat si na šálku kávy nebo čerstvém valašském frgálu upečeném přímo v areálu parku.

 1. Golf pro začátečníky i pro děti

Ve Velkých Karlovicích nabízejí zábavný program pro golfové začátečníky i rodiny s dětmi. Krásy golfové hry budete poznávat na Golfovém hřišti Horal. A co vás čeká? Procházka v délce zhruba 90 minut po golfovém hřišti s průvodcem, který vám vysvětlí základy golfu. Pod jeho vedením si zkusíte základní údery, chipování, patování i samotnou hru a dozvíte se i řadu zajímavostí o tomto sportu. Vše je přizpůsobeno jak dospělým, tak i dětem, které se mohou seznámit s golfem hravou a zábavnou formou díky tzv. SNAG golfu.

 1. Kolo nebo segway?

Přímo ve Velkých Karlovicích můžete vyrazit na cyklostezku Bečva a vypravit se podél řeky směrem ke Vsetínu, který je odsud vzdálený necelých 30 kilometrů, nebo i do vzdálenějších míst – třeba ke skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm. Pojedete krásnou přírodou Beskyd, většinou po asfaltu, budete míjet valašské dřevěnice, pastviny s ovcemi a jinými zvířaty, a na tuto nenáročnou trasu údolím Vsetínské Bečvy můžete vyrazit i s in-liny! Pokud chcete vyzkoušet populární segwaye, u hotelu Horal je jejich půjčovna – a vzít s sebou můžete i děti vyšší 140 cm.

The post 10x Valašsko pro rodiny s dětmi, jak ho neznáte appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/cestovani/10x-valassko-pro-rodiny-s-detmi-jak-ho-neznate/feed/ 0
Co si obléct v létě na pohovor? http://luxusak.cz/pro-zeny/co-si-oblect-v-lete-na-pohovor/ http://luxusak.cz/pro-zeny/co-si-oblect-v-lete-na-pohovor/#respond Mon, 05 Jun 2017 15:52:39 +0000 http://luxusak.cz/?p=2174 První dojem a váš zevnějšek tvoří více než polovinu z celkového hodnocení, které si u pracovního pohovoru vysloužíte. Proto se v létě nenechte strhnout tím, že je venku horko, a i uprostřed srpna se oblékněte dostatečně formálně. Uvidíte, že se vám to vyplatí. První pracovní pohovor je důkazem, že Váš životopis a Vy osobně někoho zajímáte. Prolézt ...

The post Co si obléct v létě na pohovor? appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
První dojem a váš zevnějšek tvoří více než polovinu z celkového hodnocení, které si u pracovního pohovoru vysloužíte. Proto se v létě nenechte strhnout tím, že je venku horko, a i uprostřed srpna se oblékněte dostatečně formálně. Uvidíte, že se vám to vyplatí. První pracovní pohovor je důkazem, že Váš životopis a Vy osobně někoho zajímáte. Prolézt tlustou mašinérií zájemců o vysněnou práci nebo brigádu je určitě úspěch.

Zjistěte atmosféru firmy

Před pohovorem si zjistěte firemní zvyklosti v oblékání a pokuste se jim přizpůsobit. Ať se tomu bráníme nebo ne, první dojem a pohled rozhodne. Není to spravedlivé, ale je to fakt. Dobře oblečená zájemkyně bude mít větší šanci než holka ve „stylově“ rozdrbaných džínách.

I kdyby venku náhodou bylo čtyřicet stupňů, raději nespoléhejte na to, že se personalista či dokonce šéf firmy, v níž se ucházíte o práci, nad vámi ustrne, protože v takovém vedru se přece nedá chodit v ničem jiném než v žabkách. Většinou to tak není. Oblečení totiž velmi jasně ukazuje, jak moc dovedete být profesionální, ale i přizpůsobiví.

Zákaz přílišného odhalování platí samozřejmě i u výstřihů a délky sukní. V tuto chvíli platí, že méně je více. Abyste na pohovor nemusela chodit schovaná v šatech stylu burka, vsaďte raději na mírně přiléhavé střihy, v nichž budete vypadat žensky, nikoli lacině.

Celkový dojem, chůze, pozdrav, dámská móda, podání ruky, to vše zvyšuje šanci na získání vysněné pozice!

Módní tip! Zapamatujte si také zlaté pravidlo – čím méně formální je střih, tím tmavší by měla být barva oblečení. Nechceme vás nutně soukat do černé, ale velmi dobře působí například tmavě modrá, kterou klidně můžete zkombinovat s výraznějšími zlatými doplňky a budete vypadat perfektně.

Móda pro ženy vhodná na pohovory v létě a horku by i přes vyšší teploty měla být stále formální. Naprosto nevhodným oblečením na pohovor jsou jednoznačně dámské kraťasy, sandály, nebo dokonce žabky. Trička také nejsou úplně vhodnou variantou. Dámy by se měly vyvarovat přílišného odhalování, ať už jde o ramena, nebo záda. Nedoporučuji oblékat trička nebo dámská tílka bez rukávů. Nesprávné oblečení může pokazit pohovor hned, jak uchazeč vstoupí do dveří

TIP: Na pohovor se chodí deset minut předem – zbude Vám tedy ještě dost času na zkontrolování neposedných límečků a zákeřných knoflíků! 🙂

The post Co si obléct v létě na pohovor? appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/pro-zeny/co-si-oblect-v-lete-na-pohovor/feed/ 0
Podpora erekce a dostupné metody na zlepšení erekce http://luxusak.cz/sex-a-vztahy/podpora-erekce-a-dostupne-metody-na-zlepseni-erekce/ http://luxusak.cz/sex-a-vztahy/podpora-erekce-a-dostupne-metody-na-zlepseni-erekce/#respond Wed, 01 Feb 2017 18:28:31 +0000 http://luxusak.cz/?p=2165 Problémy s erekcí mohou postihnout jakéhokoliv muže, bez ohledu na jeho věk. Jste v posteli se ženou, která se vám líbí, vzrušuje vás, ale v okamžiku kdy dojde na věc nastane fatální selhání. Problémy s erekcí se vyskytují nejen u starších mužů, kde hlavním důvodem jsou špatné stravovací návyky a nízká hladina testosteronu, ale také u mladších lidí. ...

The post Podpora erekce a dostupné metody na zlepšení erekce appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Problémy s erekcí mohou postihnout jakéhokoliv muže, bez ohledu na jeho věk. Jste v posteli se ženou, která se vám líbí, vzrušuje vás, ale v okamžiku kdy dojde na věc nastane fatální selhání. Problémy s erekcí se vyskytují nejen u starších mužů, kde hlavním důvodem jsou špatné stravovací návyky a nízká hladina testosteronu, ale také u mladších lidí. V jejich případě se jedná často o psychické problémy a nízké sebevědomí.

Jistě k nim nechcete patřit, ale když už problém nastane a dostaví se slabá erekce, není důvod k panice. Je-li vám tahle situace povědomá, zkuste změnit jídelníček, cvičte, přestaňte kouřit a souložte ve správných polohách. Pokud však své návyky nehodláte měnit, existuje celá řada možností jak tyto problémy vyřešit. Podpora erekce je žhavým tématem u většiny mužů nad 30 let a lze ji uskutečnit několika metodami a léky na erekci, o kterých se můžete dozvědět díky e-booku ZDARMA na http://dokonalaerekce.cz.  Ten je výsledkem komunity mužů, kteří se snaží pomáhat s tímto choulostivým problémem ostatním, kteří mají podobné problémy.

Máme řešení na problémy s erekcí

Další možností jsou volně prodejné léky na erekci, které jsou u nás běžně dostupné. Avšak ne všechny fungují jak mají. Dbejte proto pozor na názory ostatních užívajících či jejich recenze. Jednou takovou za všechny je Vimax Pills recenze. Zde je zřejmé, že je tento doplněk stravy testován již od roku 2011 a setkal se s velmi pozitivními účinky.

Co dokáže Vimax:

 • Zvětšení penisu
 • Rozšíření penisu
 • Výrazně pevnější a delší erekce
 • Výrazně působí na rozšiřování cév a topořivých tělísek
 • Napomáhá k vyprodukování větší množství krve
 • Zbavuje předčasné ejakulace
 • Zvyšuje požitek ze sexu a ejakulace
 • Zvyšuje sexuální výkonnost
 • Trvalé účinky v případě 3 měsíční kůry
 • Pomohl více jak 13 000 mužům
 • Účinkuje v 99%

Trvalé zlepšení erekce je zřejmé u těchto volně prodejných léků na erekci: Vimax Pills a Erexan

Rozhodně se ale nestyďte zeptat prodejce na bližší informace. Erektilní dysfunkce trápí většinou mužů a je to komplikovaný proces, zapojující nervovou soustavu, svaly i oběhovou soustavu. Např. výše zmíněný Vimax působí na topořivá tělíska a dochází k jejich rozšiřování, což má vliv na zlepšení erekce. Látky obsažené v přípravku rovněž podporují krevní oběh v libidu. Výsledkem je zlepšení erekce, která se stává pevnější i dlouhodobější.

Vše o poruchách erekce a jak se jich zbavit naleznete na stránkách http://dokonalaerekce.cz. Zkušenosti ostatních uživatelů, názory a mnoho dalších ověřených informací, které Vám pomohou s hledáním té správné metody na zlepšení erekce. Je to jedna z nejpotupnějších situací, kterou může muž zažít. Tak neváhejte a ověřte si jejich účinky na vlastní „kůži“ a předejděte problémům všas.

The post Podpora erekce a dostupné metody na zlepšení erekce appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/sex-a-vztahy/podpora-erekce-a-dostupne-metody-na-zlepseni-erekce/feed/ 0
Víte jak jednoduše zvětšit penis? http://luxusak.cz/sex-a-vztahy/vite-jak-jednoduse-zvetsit-penis/ http://luxusak.cz/sex-a-vztahy/vite-jak-jednoduse-zvetsit-penis/#respond Wed, 01 Feb 2017 16:53:13 +0000 http://luxusak.cz/?p=2158 Sníte o větším penisu? Přemýšleli jste již někdy o prodloužení? Pozor na vyhozené peníze, zranění či nezvratitelné následky. Za každý milimetr tučně zaplatíte nebo riskujete vážné komplikace. Přinášíme Vám proto několik ověřených rad jak bezpečného zvětšení dosáhnout. Snad každý jednou přemýšlel nad tím „jaké by to bylo kdyby nebyl větší?“. Průzkumy ve světě ukázaly, že stále méně ...

The post Víte jak jednoduše zvětšit penis? appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Sníte o větším penisu? Přemýšleli jste již někdy o prodloužení? Pozor na vyhozené peníze, zranění či nezvratitelné následky. Za každý milimetr tučně zaplatíte nebo riskujete vážné komplikace. Přinášíme Vám proto několik ověřených rad jak bezpečného zvětšení dosáhnout.

Snad každý jednou přemýšlel nad tím „jaké by to bylo kdyby nebyl větší?“. Průzkumy ve světě ukázaly, že stále méně mužů je spokojeno s velikostí svého penisu. Dnes je nespokojeno kolem dvaceti procent, zatímco dřív to bylo patnáct. Vliv na to mají podle odborníků především pornofilmy, které ukazují muže s nadprůměrným vybavením. Jak ale dosáhnout bezpečného, stabilního zvětšení penisu se už ale dočteme jen málokde. Chceme takto všechny naše čtenáře varovat před nekvalitními prodejci.

Jedním z dostupných řešení u nás jsou prášky Vimax Pills, které jsou certifikovány, s rychlými výsledky, ale především jsou 100% přírodní a proto doposud nebyli zaznamenány žádné vedlejší účinky. Jedná se o doplněk stravy za příznivou cenu, který je prověřený mnoha uživateli. Mají vysoký účinek na zlepšení zásadních vlastností penisu jako je velikost, šířka nebo kvalita erekce.

Jakých výsledků je možné dosáhnout?

 • Delší a širší penis
 • Lepší kontrola ejakulace
 • Kvalitnější a silnější erekce
 • Vetší požitek ze sexu
 • Zvýšená lubrikace penisu
 • Výsledky jsou trvalé
 • Prodlužují pohlavní styk
 • Zvyšuje libido
 • Bez vedlejších účinků
 • Pomáhá při srovnání penisu

Prášky obsahují přírodní výtažky z rostlin. Jejich složení stimuluje měkké tkáně penisu tak, že je možné dosáhnout jeho trvalého zvětšení jak na délku, tak v šířce. Těchto výsledků lze dosáhnout pomocí posílení produkce testosteronu, který stimuluje dilataci cév a zlepšuje schopnost erekce. Čím více jsou topořivá tělesa naplněna krví, tím větší erekci získáte.

Co nejvíce ověřených informací k těmto tématům naleznete na stránkách http://zvetsit-penis.cz. Rady jak jednoduše docílit zvětšení či mnohé možnosti zvětšení penisu, jsou dostupné on-line. Zkušenosti ostatních uživatelů, názory a mnoho dalších ověřených informací, které Vám pomohou s hledáním té správné cesty jak zvětšit svůj úd. Celý tento projekt vznikl v důsledku nezkušenosti s různými produkty na zvětšení penisu, které ve výsledku nestály za nic a byly to vyhozené peníze. Proti takovýmto prodejcům bojují různými testy již od roku 2011 a pomohli více jak 23 000 spokojeným uživatelům.

A co je hlavní, pokud stále váháte s vyzkoušením prášků Vimax Pills, nabízí zde ZDARMA e-book na jednoduché cviky. Naleznete v něm TOP metody na zvětšení a zlepšení funkcí penisu. Pravidelným cvičením lze určitého výsledku údajně dosáhnout. Účastníci výzkumu, kteří cviky praktikovali po dobu čtyř měsíců, dosáhli prodloužení v průměru o 1,8 cm. V tomto e-booku slibují prodloužení penisu o čtyři až osm centimetrů, zvětšení jeho obvodu o dva až čtyři. Efektu mají cviky skládající se z různých tahů a pohybů docílit díky zvětšení kapacity topořivých tělísek.

Celý portál se zabývá především tématem o zvětšení mužského údu, ale i ženy si přijdou na své. Rady na zvětšení poprsí přírodní cestou je dost diskutující téma, podobně jako je to u zvětšení penisu. Návod na tantrickou masáž s vyvrcholením pro každého muže i ženu. Můžete tak s partnerkou strávit příjemné chvíle plné erotiky už samotným čtením. Vzrušení se bude dát krájet a Vaše partnerka bude překvapená z nevšedních zážitků, které Vás společně čekají.

The post Víte jak jednoduše zvětšit penis? appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/sex-a-vztahy/vite-jak-jednoduse-zvetsit-penis/feed/ 0
Stylová a luxusní dámská obuv a oblečení http://luxusak.cz/pro-zeny/stylove-a-luxusni-damska-obuv-a-obleceni/ http://luxusak.cz/pro-zeny/stylove-a-luxusni-damska-obuv-a-obleceni/#respond Tue, 31 Jan 2017 11:46:40 +0000 http://luxusak.cz/?p=2145 Internetový obchod SQVELE.COM vám zaručí jedinečnost a stylovost díky oblečení, které vám nedovolí stát se v žádný volný ani pracovní den fádní. Najdete zde rozmanitost barev i střihů oblečení. Naše modely halenek, overalů, kalhot, mikin či jiného druhu oblečení se vyznačují hlavně svou originalitou, pohodlností a příjemným materiálem. Začněte vyčnívat z řady, oslovte skvělým stylem a inspirujte okolí. Vyjádřete ...

The post Stylová a luxusní dámská obuv a oblečení appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Internetový obchod SQVELE.COM vám zaručí jedinečnost a stylovost díky oblečení, které vám nedovolí stát se v žádný volný ani pracovní den fádní. Najdete zde rozmanitost barev i střihů oblečení. Naše modely halenek, overalů, kalhot, mikin či jiného druhu oblečení se vyznačují hlavně svou originalitou, pohodlností a příjemným materiálem.

Začněte vyčnívat z řady, oslovte skvělým stylem a inspirujte okolí. Vyjádřete svou osobnost! Mějte neustále přístup k nejnovějším módním trendům odpovídajícím stylu světových módních metropolí. Stylové dámské oblečení zaručí, že budete originální. Nabízíme stylové oblečení a dámské luxusní boty pro ženy, které se rády oblékají podle nejnovějších trendů a chtějí být IN. Stylové a módní boty za přijatelné ceny.

Boty MELISSA

Boty melissa jsou skutečnou oslavou obuvnictví a designu. Plastové voňavé boty Melissa jsou vyrobeny ze speciálního ohebného materiálu Melflex, který má Melissa patentovaný, a který je zároveň vodě odolný . Zákazníkovi tak poskytuje dokonalý komfort. Materiál obsahuje hypoalergenní a 100% zdravotně nezávadné recyklovatelné složky. Zásadním poznávacím znakem Meliss je jejich unikátní bonbónová vůně. Ta je do materiálu míchaná už při výrobě a proto boty Melissa nepřestanou vonět.

Boty ZAXY

Brazilská společnost představuje značku ZAXY, která nahrazuje MEL. Boty zaxy jsou mladistvé, trendové modely vyrobené z poddajného recyklovatelného materiálu, který je parfémován sladkou vůní. Obuv Zaxy je velmi flexibilní, poddajná a příjemná na noze i díky vyměkčeným stélkám. Kolekce Zaxy je barevně rozmanitá a zcela jistě si najde svého oddaného zákazníka.

The post Stylová a luxusní dámská obuv a oblečení appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/pro-zeny/stylove-a-luxusni-damska-obuv-a-obleceni/feed/ 0
ČMIS nabízí měsíční licencování produktu Microsoft SQL Server 2016 http://luxusak.cz/design-tech/cmis-nabizi-mesicni-licencovani-produktu-microsoft-sql-server-2016/ http://luxusak.cz/design-tech/cmis-nabizi-mesicni-licencovani-produktu-microsoft-sql-server-2016/#respond Tue, 31 Jan 2017 10:14:11 +0000 http://luxusak.cz/?p=2138 Českomoravské informační systémy přinášejí bezpečné a spolehlivé řešení MS SQL Server 2016 pro malé a střední podniky s garantovaným výkonem za nejnižší cenu na trhu. Díky partnerskému programu SPLA si jej nově lze pronajmout jako službu a ušetřit více než dvě třetiny nákladů v horizontu 3 let. ČMIS spolupracuje se společností Microsoft v rámci partnerského ...

The post ČMIS nabízí měsíční licencování produktu Microsoft SQL Server 2016 appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Českomoravské informační systémy přinášejí bezpečné a spolehlivé řešení MS SQL Server 2016 pro malé a střední podniky s garantovaným výkonem za nejnižší cenu na trhu. Díky partnerskému programu SPLA si jej nově lze pronajmout jako službu a ušetřit více než dvě třetiny nákladů v horizontu 3 let.

ČMIS spolupracuje se společností Microsoft v rámci partnerského programu Service Provider License Agreement, a je tudíž oprávněn poskytovat software jako službu třetím stranám. MS SQL Server 2016 se řadí mezi produkty, které lze prostřednictvím této smlouvy licencovat.

Díky tomu je nyní dostupný i pro firmy, které si jej dosud nemohly dovolit z důvodu cenové nákladnosti starého systému licencování, kdy si zákazník musel řešení zakoupit. Licence poskytnuté v rámci SPLA jsou měsíční, nikoliv trvalé, a lze je používat do okamžiku vypršení smlouvy.

SQL Server 2016 je dostupný ve 4 edicích

 • Developer
 • Enterprise
 • Express
 • Standard

Toto řešení můžete snadno získat jako službu od ČMIS za zlomek pořizovací ceny s úsporou až 70%. Licence poskytnuté v rámci SPLA jsou měsíční, nikoliv trvalé, a lze je používat do okamžiku vypršení smlouvy.

Úspora až 70%

Přechod na novou verzi SQL Server 2016 díky speciální nabídce pronájmu může vyjít až několikanásobně levněji ve srovnání s klasickým licenčním modelem.
Porovnejtelicenční model vs. ČMIS SQL
V ceně služby je vyjma samotné licence zahrnuta také správa SQL serveru a operačního systému, nepřetržitá zákaznická podpora v českém jazyce a Software Assurance (SA).

Pro koho je ČMIS SQL vhodný?

Sdílený MS SQL Server 2016 od společnosti ČMIS je vhodný pro firmy poptávající server s kapacitou operační paměti až 64 GB a počtem uživatelů (připojených zařízení) od 20 do 200.
„Na řešení oceňuji zejména optimalizaci nákladů na licence Microsoft SQL a mimořádnou flexibilitu v přidělování výkonu a kapacity.“

Zahrnuje služba všechny potřebné licence?

Ano. Databáze je poskytována jako služba včetně licencí v programu Microsoft Service Provider License Agreement:

 • Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard
 • Microsoft SQL Server 2016 Standard
 • Software Assurance (nárok na vždy aktuální verze software)

Více informací naleznete na http://www.mssql2016.cz/

The post ČMIS nabízí měsíční licencování produktu Microsoft SQL Server 2016 appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/design-tech/cmis-nabizi-mesicni-licencovani-produktu-microsoft-sql-server-2016/feed/ 0
Vyzkoušejte hokejovou školu pro hobby a amatérské hráče všech výkonností v městě Brně http://luxusak.cz/lifestyle/vyzkousejte-hokejovou-skolu-pro-hobby-a-amaterske-hrace-vsech-vykonnosti-v-meste-brne/ http://luxusak.cz/lifestyle/vyzkousejte-hokejovou-skolu-pro-hobby-a-amaterske-hrace-vsech-vykonnosti-v-meste-brne/#respond Mon, 23 Jan 2017 16:34:35 +0000 http://luxusak.cz/?p=2126 Pro milovníky a amatérské hráče ledního hokeje  pořádáme hokejové tréninky určené jak pro jednotlivce, tak celé týmy nadšenců. Pro ty, kdo nemají prostor pro tréninky, spoluhráče, nebo nevědí  jak na to organizuje společnost hobbyhokej.cz , tréninky, zápasy, kempy, hobby školu a hokejovou střelnice. Proč absolvovat naše amatérské hokejové tréninky? Ačkoliv jde o tréninky pro hobby hráče,  ...

The post Vyzkoušejte hokejovou školu pro hobby a amatérské hráče všech výkonností v městě Brně appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
Pro milovníky a amatérské hráče ledního hokeje  pořádáme hokejové tréninky určené jak pro jednotlivce, tak celé týmy nadšenců. Pro ty, kdo nemají prostor pro tréninky, spoluhráče, nebo nevědí  jak na to organizuje společnost hobbyhokej.cz , tréninky, zápasy, kempy, hobby školu a hokejovou střelnice.

Proč absolvovat naše amatérské hokejové tréninky?

Ačkoliv jde o tréninky pro hobby hráče,  jsou určeny jak pro profesionály, tak pro úplné začátečníky i středně pokročilé. Každý trénink je nastaven tak, aby byly splněny potřeby jednotlivých hráčů. Pro větší efektivnost trénuje pouze 6-8 hráčů najednou. Na trénink se jednoduše přihlásíte SMSkou či pomocí formuláře na webových stránkách společnosti a přijdete .

Co vás čeká v hokejovém kempu

Hokejový kemp nabízí celou škálu možností v čem a jak se při hraní hokeje zdokonalit. Trenéři vás naučí jak správně bruslit a vést kotouč, naučíte se střílet na branku, mimo led si zlepšíte svou kondici, budete vědět, jak obsadit hráče bez kotouče a naopak jak uvolnit hráče s kotoučem. Pro amatérské hráče jsou důležité různé útočné i herní kombinace. Hokejové kempy probíhají v rámci jednoho dne a  stejně jako hokejová střelnice jsou velmi oblíbené. Nezapomeňte si včas zaregistrovat místo pro sebe.

Přijďte na hokejový zápas

V pořádání hokejových zápasů jsme jedničky. Naše hokejové zápasy fungují tak, že jednotlivé hráče rozdělíme dle výkonu a ti hrají proti sobě. V jednom týmu hraje maximálně 15 hráčů, aby dostal každý šanci si zahrát. Samozřejmostí je profesionální koučink a sudí s licencí.

Zažijte pocit vítězství a euforie jako největší hokejové legendy, užívejte si každý trénink i zápas, ať jsou vaše hráčské schopnosti a zkušenosti jakékoliv, každá minuta na ledě je lékem na vaše psychické zdraví, zlepší se vaše fyzická kondice, komunikace, trénink ve skupině je dobrý k rozvoji soutěživosti a herní spolupráce, pomáhá k vytvoření týmového myšlení, který je v hokeji nesmírně důležitý. Neváhejte a přijďte si zahrát s námi amatérský hokej, čeká na vás kvalitní trenérský dohled a velice přátelský kolektiva.

www.hobbyhokej.cz

The post Vyzkoušejte hokejovou školu pro hobby a amatérské hráče všech výkonností v městě Brně appeared first on Luxusák.CZ.

]]>
http://luxusak.cz/lifestyle/vyzkousejte-hokejovou-skolu-pro-hobby-a-amaterske-hrace-vsech-vykonnosti-v-meste-brne/feed/ 0