Home / Lifestyle / Bydlení v luxusní vile v Praze: Dáte si říct?
Bydlení v luxusní vile v Praze: Dáte si říct?

Bydlení v luxusní vile v Praze: Dáte si říct?

Hledáte nové bydlení a doposud vás nezaujal žádný byt ani dům? Pak zpozorněte nad následující nabídkou. V Praze vzniká množství atraktivních developerských projektů, ale jen některé lze označit jako luxusní. Vilový projekt od REFLECTA Development a.s. si takový přívlastek určitě zaslouží. Za svůj výjimečný vzhled vděčí zkušeným architektům pod vedením Ing. arch Borise Redčenkova z ateliéru A69. Celek vypadá skvěle, a navíc využívá potenciálu okolí. Budoucí obyvatelé se budou kochat výhledy na pravobřehou zástavbu a zelené svahy Chuchelského háje. Dali byste si říct?

Luxusní vily vznikly v lokalitě Velké Chuchle, a to v ulicích Adlerova, Bochníčkova, Ceplechova a Kopalova. Komplex čítá přes 30 moderně vyhlížejících vil s nadstandardní výbavou. Zájemci si mohou vybrat z dispozic 4+kk, 5+kk, 6+kk, 7+kk a & 1+kk. Vzhledem k užitné ploše od 184 do 346 m2 mohou být vily využity také jako vícegenerační bydlení.

Luxusní vily v Praze disponují prostornými terasami a jejich součástí jsou i zahrady ohraničené pletivem, garážová stání a venkovní parkovací místa.

 

Velkým „tahákem“ však není pouze provedení vilek. Na exkluzivitě jim dodává atmosférické prostředí. Velká Chuchle patří k atraktivním lokalitám a pyšní se velmi dobrou občanskou vybaveností – nechybí obchody, školy, lékař, veterinář a množství dalších služeb, které využíváte dnes a denně. Samozřejmostí je vynikající dopravní dostupnost, což je dobrá zpráva pro každého, kdo musí dojíždět za prací do jiné části metropole.

Pestré jsou i možnosti volnočasového využití. V bezprostředním okolí se nachází příjemné prostředí Chuchelského háje, CHKO Český kras, slavné dostihové závodiště a další zajímavá místa.

Pokud vás vily na prodej zaujaly, zajeďte se podívat na ukázkový dům a udělejte si obrázek o úrovni tohoto luxusního bydlení sami. Další informace najdete na www.vilychuchle.cz.

 

 

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares