Home / Lifestyle / Green Sauna
Green Sauna

Green Sauna

Současným celosvětovým trendem je snaha najít kompromis mezi technologickým a hospodářským rozvojem a plnohodnotným zachováním životního prostředí. Technologický výzkum se nyní zaměřuje především na snížení plýtvání, redukci znečištění a aktivní využívání obnovitelných zdrojů pro zajištění budoucnosti následujícím generacím.

Pokud jde o wellness produkty, často se na ně dívá jako na luxus, který se zodpovědným přístupem k přírodním zdrojům nemá nic společného. Je vůbec možné najít kompromis mezi komfortem, který nabízí soukromá sauna a ekologickým přístupem k přírodě?

Saunování je velmi zdravé a přináší tělu spoustu výhod – podporuje cévní a nervový systém, posiluje imunitu, odstraňuje škodlivé látky z těla, je prevencí proti migréně, pomáhá ke zdravější a pevnější pokožce, doporučuje se i hubnutí v sauně… Mnoho výrobců a prodejců staví jen na designu sauny a její přínosu pro zdraví člověka a prodávají sauny, které plýtvají energií a tím zatěžují životní prostředí. Jde to ale i jinak.

Firma Klafs je předním světovým výrobcem saun a wellness příslušenství a tuto pozici si vybudovala nejen díky vysoké kvalitě svých produktů, modernímu designu ale i díky zodpovědnému přístupu a inovacím v oblasti úspory energie. Proto vyvinula unikátní technologii Green Sauna, která je šetrná k přírodě a šetří i vaši peněženku.

aquamarine-1507-2a

Součástí balíčku Green Sauna jsou dvě základní unikátní technologie: Klima Manager a EcoPlus.

  • Klima Manager je součástí řídící jednotky sauny a je instalován přímo v kabině. Měří kvalitu ovzduší uvnitř sauny na základě sloučenin uhlíku, vody, dusíku a dalších ukazatelů. Kontroluje však také teplotu a vlhkost vzduchu a všechny hodnoty udržuje na ideální úrovni. Patentovaná technologie Klima Manager nejen hlídá a vytváří ideální klima ve vaší sauně, ale může vám ušetřit až 34% elektrické energie.
  • Technologie EcoPlus je unikátní systém, který funguje na principu udržení ideální teploty v sauně, Díky dvojitému stropu a zesílené izolaci systém EcoPlus zabraňuje zbytečným tepelným ztrátám a tím zabezpečuje optimální využití tepelné energie ve vaší kabině.

Green sauna je ideální kombinací požitku ze saunování a odpovědného přístupu k životnímu prostředí.

Zdroj: Aquamarine Spa

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares