Home / Lifestyle / HIT: Japonské posuvné dveře
HIT: Japonské posuvné dveře

HIT: Japonské posuvné dveře

Netradiční japonské posuvné stěny jsou v posledních letech doslova hitem. Tento moderní styl zastínění interiéru se v novostavbách i rekonstrukcích přímo nabízí. Díky širokému spektru designových látek, můžete mít japonské stěny na míru a to i v netradičních rozměrech. Pokud chcete vytvořit naprosto výjimečný interiér, s japonskými posuvnými stěnami hravě zastíníte i velké prosklené plochy. Každá taková místnost pak je originálem, který od Vás jen těžko někdo okopíruje.

Nabízí se také široké možnosti použití, od zastínění skleněných ploch, rozdělení větších prostor nebo zakrytí těch nevzhledných. Široké lamely v nekonečné škále barev a dekorů vám umožňují vytvořit jedinečné stínění, které bude vypadat naprosto fantasticky, ať už si je zavěsíte kamkoliv.

Cena japonské stěny je dostupná pro každého a odvíjí se od rozměrů (celková šířka a výška zastíněné plochy), počtu panelů, použité látky (možnost kombinace více materiálů) a typu ovládání (manuální, motorové). Japonské posuvné stěny se skládají z horní hliníkové lišty a samotného stínícího materiálu. Můžete tak vytvořit vskutku originální kombinace barev a materiálů.

japonske-posuvne-steny

 

Uživatelé u japonských stěn velmi oceňují rovněž jejich snadnou údržbu. Inteligentní způsob uchycení látkových panelů k nosičům pomocí suchého zipu umožňuje snadné sundání látky, snadné je i vytažení dolní výztuže se závažím. Po vyprání se pak látka stejně jednoduše nasadí zpět na své místo. Tkaniny se čistí nebo perou podle použitého materiálu a podle pokynů výrobce. Roletové látky je možné očistit prachovkou nebo vysavačem.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares