Home / Lifestyle / Hledáte luxusní bydlení v Praze? Vsaďte na developerské projekty od Finepu!
Hledáte luxusní bydlení v Praze? Vsaďte na developerské projekty od Finepu!

Hledáte luxusní bydlení v Praze? Vsaďte na developerské projekty od Finepu!

Není bydlení jako bydlení. Hledáte-li místo, které budete moci považovat za skutečný domov, pravděpodobně strávíte výběrem ideální adresy spoustu času. Tím spíš, pokud vám jde o opravdu luxusní příbytek, který snoubí celou řadu požadavků. A abychom vám hledání usnadnili, představíme vám vybrané developerské projekty Praha, za kterými stojí přední český developer Finep. Nachází se v pečlivě zvolených lokalitách s perfektní občanskou vybaveností a disponují bytovými jednotkami s nadstandardní výbavou.

Britská čtvrť

Britská čtvrť se nachází v pražských stodůlkách a představuje pomyslnou vstupní bránu do nově vznikající čtvrti Západní Město. V rámci tohoto mimořádně úspěšného projektu vzniklo pět rezidenčních etap a nutno podotknout, že prodej nových bytů v Praze zaznamenal obrovský zájem. Drtivá většina bytových jednotek je vždy vyprodána ještě před dokončením výstavby. Bydlení v Britské čtvrti určitě zaujme i zájemce o rodinné domy, které jsou její nedílnou součástí.

01

Malý háj

Novostavby Praha se nachází v klidných lokalitách s vynikající dostupností do centra města. Skvělým příkladem je i Malý háj, který nabízí vysoce kvalitní bydlení v bezprostřední blízkosti přírody. Opět si můžete vybrat mezi bytovou jednotkou a rodinným domem. Atraktivní je přítomnost sportoviště, na kterém se vyřádí dospělí i děti.

02

Nová Harfa a Harfa Park

Území Nové Vysočany na Praze 9, mělo původně charakter industriální čtvrti. Nyní se velmi rychle rozvíjí a patří mezi nejzajímavější místa k bydlení. Projekt Nová Harfa a Harfa Park čítá tisíce bytů v několika jednotlivých etapách. V severní části lokality se nachází revitalizovaný park Rokytka, který nabízí spoustu příležitostí k relaxaci a sportovnímu vyžití.

03

Nabídka luxusních bytů od Finepu je ještě obsáhlejší. Nepřehlédněte ani populární Prosek Park nebo Kaskády Barrandov – i zde na vás čekají prostorné, dobře prosvětlené a důmyslně řešené bytové jednotky, do kterých se zamilujete ještě předtím, než poprvé překročíte práh… Více na www.finep.cz.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares