Home / Lifestyle / Hledáte luxusní ubytování v Praze za rozumné peníze? Navštivte Hotel Belvedere!

Hledáte luxusní ubytování v Praze za rozumné peníze? Navštivte Hotel Belvedere!

Pokud míříte do hlavního města, a nezáleží na tom, jestli na obchodní schůzku či soukromě za kulturou či zábavou a máte rádi luxus a chcete si ho užít i v případě ubytování, náš tip vás určitě mile překvapí. Našli jsme totiž hotel, který nabízí vysoký komfort, ale pozor: Za nízkou cenu!

Užívat si budete výhody centra

V našem hledáčku zvítězil na plné čáře 4* Belvedere Hotel Praha, a to hned z několika důvodů. Prvním je určitě vybavení hotelu. K dispozici je celkem 151 prostorných a komfortně vybavených pokojů, díky čemuž se Belvedere řadí mezi největší luxusní hotely v Praze. Zajímavostí je, že některé pokoje jsou speciálně upraveny pro handicapované osoby a alergiky. Komfort ubytování zvyšuje fakt, že na všech pokojích je k dispozici wi-fi.

Hotel Belvedere

Hotel Belvedere

Pokud toužíte po opravdovém luxusu, mělo by vás zajímat Executive patro. To je odděleno od ostatních a nabízí přístup do 16 prostorných pokojů, pronajmout si můžete i salonek. Je to ideální prostor pro pořádání firemních akcí. Belvedere je luxusní hotel v centru Prahy, najdete ho na Letné – Praha 7, nedaleko je Pražský hrad. Pokud nebudete mít k dispozici automobil, potěší vás i blízkost zastávek MHD, tramvajová je přímo před hotelem, nejbližší stanice metra C je vzdálena pouhých 5 minut chůze. V hotelu je hostům k dispozici i lobby bar, netradiční japonská restaurace a sushi bar.

Hotel Belvedere

Hotel Belvedere

Ještě výhodnější díky akčním balíčkům

Pro hosty má hotel připraveny i akční balíčky. Například: Zůstaň 4 noci, zaplať pouze 3 noci. Podívejte se sami, jak výhodná cena za ubytování v Praze může být. Oblíbený je i Relaxační balíček, v rámci kterého získáte ubytování a masáž dle vlastního výběru.

Na závěr – pokud míříte do Prahy za zábavou a kulturou, určitě se vám budou hodit tyto tipy na výlety.

Zpět nahoru
Shares