Home / Lifestyle / Instalace vířivky na klíč
Instalace vířivky na klíč

Instalace vířivky na klíč

Toužíte po vlastní vířivce, bazénu či sauně, ale máte strach, že to pro vás bude znamenat akorát hromadu starostí, papírování a vyřizování? Firma Aquamarine Spa, přední prodejce světových značek v České a Slovenské republice, nabízí nejen wellness produkty nejvyšší kvality a skvělý servis, ale i možnost instalace vířivky nebo bazénu na klíč pro vaše maximální pohodlí a spokojenost.

Instalace na klíč nabízí veškerý servis spojený s realizací. To znamená, že po úvodní domluvě můžete třeba odjet na dovolenou a vrátit se k hotovému. Nebylo by krásné odjet k moři a vrátit se domů a mít vlastní bazén? Anebo po odpočinku v lázních přijet a pokračovat v relaxaci ve vlastním wellness?

Jediné, co musíte udělat, je vybrat si produkt, který vám vyhovuje a specifikovat vaše představy a přání našemu prodejci.

Mezitím si náš prodejce na místě realizace zapíše veškeré technické parametry, vytvoří fotodokumentaci vybraného prostoru, na jejímž základě náš architekt vytvoří 3D vizualizaci. Veškeré podklady vám zašleme na vaši emailovou adresu a jediné, co musíte udělat, je doladit detaily a následně odsouhlasit finální podobu projektu. Poté vám vypracujeme cenovou nabídku, po jejímž schválení se můžeme hned pustit do stavby.

Následují dělnické a výkopové práce, příprava elektroinstalace, v případě bazénu či vířivky zhotovení terasy. Poté dovoz vybraných produktů a jejich instalace. Poslední fáze zahrnuje zahradnické úpravy a finální úklid – nakonec ani nepoznáte, že se něco stavělo.

Po vašem návratu vám ukážeme, jak produkty užívat a obsluhovat a vy už poté můžete jen odpočívat ve svém soukromém exkluzivním wellness. Firma Aquamarine Spa vám dokáže, že i realizace může být relaxem.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares