Home / Lifestyle / Jak se zbavit faldíků? Přece v posilovně!
Jak se zbavit faldíků? Přece v posilovně!

Jak se zbavit faldíků? Přece v posilovně!

Pozorujete, že svaly povolují a na těle se vám objevují faldy? Nebo už déle bojujete s nadváhou a hledáte cestu, jak se vrátit do formy? Neodkládejte rozhodnutí až po Novém roce. Ten pravý čas na hubnutí a tvarování postavy přichází právě nyní před Vánoci. Proč? Pokud se začnete snažit už teď, o Vánocích vás to odradí od přejídání. Byla by přece škoda se ládovat, když už jste se začali dřít. Poradíme, jak lehce se dá začít s posilováním. Pustíte se do toho?

Na začátku stojí vaše ANO!

Má-li mít vaše snažení efekt, je na začátku potřeba se rozhodnout a v rozhodnutí vytrvat. Nebudeme vám nic nalhávat – hubnutí a tvarování postavy je běh na dlouhou trať, takže je třeba se připravit. Na začátku vás čeká posouzení reálného stavu. Zvažte se a změřte se. Váhu i obvod bříška, paží a jiných partií si zapište na papír a současně si stanovte reálný cíl, kterého chcete dosáhnout. Tento kus papíru umístěte na dobře viditelné místo. Bude to smlouva mezi vámi a vaší myslí, kterou je třeba dodržet a neustále si ji připomínat.

luxusak.cz_kentoyafitness_cz_01

Změna jídelníčku

Cvičení musí jít ruku v ruce se zdravou stravou. Je třeba sestavit jídelníček tak, abyste měli vyvážený příjem bílkovin, sacharidů, vlákniny, vitamínů a minerálů. Hlavní zásady nastavení jídelníčku najdete v tomto článku.

luxusak.cz_kentoyafitness_cz_02

Posilování s rozvahou

Pro vytvarování postavy i hubnutí je posilování ideální sport. Aby tomu tak bylo, rozhodně s ním nezačínejte sami. Je žádoucí si nechat poradit od zkušeného trenéra. Zamířit můžete například do Kentoya fitness Praha. Jako trenéři zde působí dvojnásobný mistr republiky v kulturistice Lukáš Osladil, dvojnásobná mistryně České republiky v bodyfitness Nikol Kešelová a další. Pomohou vám sestavit pro vás ideální trénink, poradí i s výživou. Zajímavostí je, že v Kentoya fitness funguje solárium Praha a nabízí zde i masáže. Po náročném cvičení si můžete perfektně odpočinout.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares