Home / Lifestyle / Jak správně vybrat svatební šaty

Jak správně vybrat svatební šaty

Svatební studio DD Models v Praze 5 vám pomůže s přípravami na váš velký den. Vybrat si zde můžete z široké nabídky nádherných svatebních šatů, šitých z kvalitních materiálů. Naše kolekce zahrnují svatební šaty s velkými nabíranými sukněmi, bohatě zdobené svatební šaty s perličkami a jemnými motivy, splývavé svatební šaty a mnoho dalších střihů, ze kterých vám pomůžeme vybrat svatební šaty přesně pro vás. Při výběru zohledňujeme tvar vaší postavy, styl, ve kterém se bude vaše svatba nést, svatební účes i líčení. Co vše byste s vaší designérkou ve svatebním salonu DD Models v Praze 5 měly zohlednit, aby byla vše svatba dokonale sladěná v každém detailu?

Jak správně vybrat svatební šaty v Praze 5?

Každá nevěsta si přeje ve svůj den vypadat neodolatelně. K tomu patří zajištění svatebního líčení, svatební kytice, svatebních doplňků a samozřejmě svatební šaty, na které se všichni svatebčané těší. Jak ale vybrat ty pravé svatební šaty, které budou lichotit vaší postavě, budete se v nich cítit příjemně po celý čas svatby i oslav, a ve kterých budete naprosto božská? Pojďte si s námi projít pár kritérií, které byste měly při výběru svatebních šatů zohlednit.

Správná velikost svatebních šatů

Ač se to zdá jako samozřejmost, ne každá nevěsta si nechá profesionálně poradit. Ženy chtějí vypadat za každé situace dokonale a stejně je tomu tak i na svatbě. Některé si však o sobě myslí, že by mohly mít plnější hrudník, jiné si stěžují na větší bříško. Právě proto volí svatební šaty o konfekční číslo menší, než by správně měly mít. Dámy, myslete na to, že se ve svůj den musíte cítit pohodlně a příjemně. Věřte, že každý pozná, že vám šaty nesedí, špatně se vám v nich dýchá z důvodu silného utažení korzetu nebo že se vám šaty nevzhledně zařezávají do kůže. V našem svatebním salonu DD Models v Praze 5 pracují profesionálně vyškolené svatební asistentky, které vám velmi rády a ochotně pomohou s výběrem správné velikosti svatebních šatů – nechte si poradit!

foto1

Střih přesně na vaši postavu!

Někdy se vám zdá, že šaty, visící na ramínku, nevypadají hezky a řeknete si, že ty by vám určitě neslušely. To je ale omyl! Svatební šaty, které se vám zalíbí je třeba si vyzkoušet, na každé postavě totiž vyniknou jinak. Existuje pár rad, podle kterých by si ženy měly vybírat svatební šaty podle postavy, avšak nejdůležitější je to, jak se v nich cítíte vy sama.

Už dávno neplatí, že dámy s plnějšími tvary by si neměly brát na svatbu šaty s princeznovskou sukní a korzetem bez ramínek. Pokud se v nich nevěsta bude cítit dobře, je pouze na ní, jaké svatební šaty zvolí. To je třeba si uvědomit. Ustálené konvence však radí, že vysoké a štíhlé ženy mohou volit i šaty s dlouhým rukávem, které krásně doplní jejich ladnou siluetu. Pro baculky, které se stydí za svá kila, jsou na výběr různá elegantní bolerka kožíšky a přehozy, kterými zakryjete vše potřebné. Pro ženy s plným hrudníkem jsou praktičtější svatební šaty s ramínky, aby se zabránilo neustálému spravování dekoltu a vytahování šatů. Co se týče pasu, menší ženy vypadají skvěle v šatech s vypasováním přímo v pase. Korzet se hezky stáhne a vytvoří vám nádherné křivky. Ženy, které jsou vysoké, mohou zvolit i střih svatebních šatů se sníženým pasem. Zeptejte se našich asistentek v salonu DD Models v Praze 5 na radu ohledně výběru střihu svatebních šatů, společně jistě vyberete ze široké škály svatebních šatů.

Materiál svatebních šatů

Při výběru svatebních šatů ve svatebním studiu v Praze 5 zohledněte i to, v jakém ročním období se vdáváte. Pokud jste si vybrali datum v létě, jsou vhodné svatební šaty šité z lehkých materiálů, které jsou dobře prodyšné a nevěsta se v nich bude cítit příjemně. Naše asistentky v salonu v Praze 5 s vámi samozřejmě zkonzultují vše potřebné a doporučí vhodné šaty do daného počasí. V zimě si ženy rády k šatům oblékají i kožíškové bundičky nebo sáčka, která jsou sladěna se svatebními šaty. Je vaše svatba tematická? Zkuste tomu přizpůsobit i svatební šaty! Barva, materiál i střih svatebních šatů by měly dokonale ladit se slavnostním duchem celé svatby. Ve svatebním studiu DD ModelsPraze 5 nabízíme svatební šaty z mnoha kvalitních materiálů – a že opravdu je z čeho vybírat!

Profesionální poradenství s výběrem šatů

Svatební studio DD Models v Praze 5 se stará o to, aby se v něm klientky cítily dobře a útulně. Zařizují si zde přece jeden z jejich nejdůležitějších dní v životě. S výběrem těch pravých svatebních šatů vám rádi pomůžeme stejně jako se všemi detaily, které se svatebních šatů a svatebních doplňků týkají. Věnovat se vám bude proškolený tým asistentek, díky kterým si vyberete ty pravé svatební šaty a svůj velký den si užijete na maximum.

Budeme se velmi těšit na vaši návštěvu, tým DD Models Praha 5.

 

Kde nás najdete? 

Adresa:
DD MODELS – svatební salon
Plzeňská 2035/50
Praha 5
150 00

Tel:
602 374 373
606 903 578
257 317 461

Email:
info@saty-svatebni.cz

 

Zpět nahoru
Shares