Home / Lifestyle / Jedinečný festival Tomorrowland 2013

Jedinečný festival Tomorrowland 2013

LEGENDÁRNÍ belgický festival Tomorrowland letos prošel 9. ročníkem a trhal rekordy! Lístky na tento tří denní „taneční Olymp“ se vyprodaly za 1 sekundu!!! Ano, čtete správně. Přesně tuto dobu trvalo, než se všechny lístky „zabookovaly“ a dostaly do pořadníku k platbě. Za dalších 35 minut nebylo co řešit a zakladatelé, bratři Manu and Michiel Beersové, se mohli plně věnovat přípravám této jedinečné show pro více než 180.000 lidí!

Na programu jste mohli vidět hvězdy jako Tiësto, Avicii, Armin van Buuren, David Guetta, Nervo nebo Steve Aoki.

Hvězdy předchozích ročníků

2012: Skrillex, Avicii, Skazi, David Guetta, Nervo, Swedish House Mafia, Steve Aoki, Carl Cox, The Bloody Beetroots, Paul van Dyk, Martin Solveig, Chuckie (DJ), Fatboy Slim and Pendulum

2011: Afrojack, Above & Beyond, Carl Cox, De Jeugd van Tegenwoordig, Fedde le Grand, Ferry Corsten, Sander van Doorn, Swedish House Mafia, Cosmic Gate, Avicii, Faithless, Tiësto, David Guetta

2010: Swedish House Mafia

2009: Moby, Push, Natural Born Deejays

2008: David Guetta, Above & Beyond, Les Petits Pilous, Armin Van Burren, Marco Remus, Felix Da Housecat

2007: Paul Van Dyk, Roger Sanchez,

2006: Armin Van Buuren, David Guetta, Fred Baker, Zany, Ruthless, Marco Bailey.

2005: Push (MIKE), Armin Van Buuren, Cor Fijneman, Yves Deruyter, Technoboy, Coone

Trocha historie

Tomorroland se poprvé uskutečnil v roce 2005 a již tehdy si získal obrovský respekt. V roce 2011 se pořadatelé rozhodli festival rozšířit na 3 dny a od té doby se z něj začala stávat legenda. Každoročně zde potkáte lidi z celého světa, bez rozdílu pleti, věku a hudebního stylu. Pro návštěvníky vypravují speciální vlaky i letadla. Toto pohádkové prostředí Vás totálně vtáhne do děje. Každoročně je zde více jak 20 pódií, každé s vlastní osobností a stylem.

Lístky

Tří denní lístek stál letos €198,50 a ubytování ve stanovém městečku Dreamville €50. Jestli už teď uvažujete o dalším ročníku, doporučujeme také 150-300 jako kapesné. Ačkoliv se to může zdát moc, počítejte s tím, že na to do konce života nezapomenete.

Příští rok tento festival šílenství a magie oslaví výročí 10. let a máme se na co těšit!!! Podívejte se na videa z předchozích ročníků, která jsou zárukou kvality ročníků budoucích.

Oficiální stránka Tomorroland
Facebook Tomorroland

Tomorrowland 2012 | official aftermovie

1 komentář

  1. Tomu říkám MEGA párty!!!! příští rok jedeme 🙂

Zpět nahoru
Shares