Home / Lifestyle / Každý den v zácpě? Skládací kolo vám usnadní život ve městě!

Každý den v zácpě? Skládací kolo vám usnadní život ve městě!

Už vás nebaví trčet každý den zácpě při cestě do práce? Pořiďte si stylový dopravní prostředek, který vám ušetří nervy, peníze, i čas!

Přemýšleli jste někdy, kolik času člověk stráví v automobilu? A o kolik volného času přijde během čekání v dopravní zácpě? S určitostí lze říci, že málo hodin to rozhodně nebude.

Proto jste se rozhodli vám ukázat, že to jde i jinak!

Stylová doprava vám ušetří nejen čas!

Vyměnit svůj automobil za něco stylovějšího? Nenapadá vás, co by mohlo mít více pozitiv? Skládací kolo je moderní způsob dopravy, který vás dostane už po první jízdě!

Skládací kolo a jeho výhody

Skládací kolo má oproti tomu klasickému hned několik výhod.

1. Hmotnost – Váha skládacího kola je oproti běžnému kolu skutečně minimální. Díky nízké hmotsti je snazší přeprava kola i samotná jízda na něm se stává jednoduší.

2. Praktičnost – Pro přepravu běžného silničního kola je třeba mít speciální střešní nosiče nebo tažná zařízení. Skládací kolo se, jak už napovídá sám název složí a dá do zavazadlového prostoru auta nebo na zadní sedačku.

3. Styl – Skládací kolo je oproti tomu klasickému mnohem stylovější, více zaujme svým designem i použitím. Pokud chcete být skutečně originální, pak si pořiďte skládací kolo známé automobilové značky Tonino Lamborghini, které spojeje vše, co od skládacího kola očekáváte. Luxusní design, vysokou kvalitu, profesionální provedení.

Tonino Lamborghini STRADA a CONCETTO

Městská cyklistika se pro vás stane s těmito koly novým koníčkem! První usednutí na skládací kolo bývá trochu nezvyk. Užší řidítka, malá kola, vysoký posed a nízký rám to vše je zprvu nezvyklé, ale po prvních ujetých metrech zvláštní pocit vymizí a nahradí ho absolutní nadšení!

Skládací kolo Tonino Lamborghini STRADA

Skládací kolo Tonino Lamborghini STRADA

Skládací kola Tonino Lamborghini jsou vyrobené z důrazem na kvalitu a moderní design. Konstrukce i rám jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, který vydrží časté používání v městském provozu a kratších silničních výletech.

Skládací kolo Tonino Lamborghini CONCETTO

Skládací kolo Tonino Lamborghini CONCETTO

Skládací kola této prestižní značky mají skutečně bytelnou konstrukci, která má dlouhou životnost a zároveň je velice lehká. Kola Tonino Lamborghini STRADA a CONCETTO nejsou jen o slavném logu, jde o extra kvalitní dopravní prostředky, vyčnívající nejen svým moderním vzhledem, ale také kvalitou a výdrží.

Odkaz na video jak se kolo skládá: https://www.youtube.com/watch?v=gKWCNreIiAw

Vyberte si stylové kolo na stránkách ebiking.cz

Nebaví vás věčné rozčilování za volantem? Přesedlejte na skládací kolo, cyklistika udělá váš život mnohem pohodovější!

Zpět nahoru
Shares