Home / Lifestyle / Kvalitní kancelářské židle – pohodlný sed po celé hodiny
Kvalitní kancelářské židle – pohodlný sed po celé hodiny

Kvalitní kancelářské židle – pohodlný sed po celé hodiny

Máte sedavé zaměstnání? Pak jistě víte, že je to velmi fyzicky náročné. Velká skupina lidí si myslí, že když celý den sedíte na židli, tak přece nemůžete být po práci unavení. Nejde sice o to, že byste museli nosit těžké věci, či něco podobného. Dlouhé nesprávné sezení však způsobuje bolest zad, hýždí, krční páteře a dlouhá práce na počítači i rukou. Není dokonce výjimkou, že to dojde až ke vzniku tenisového loktu, či vyhřeznutí plotének.

Je možná nějaká prevence? Ovšem že ano. Ta se skrývá v kvalitní židli do kanceláře. Jaké jsou ale opravdu kvalitní židle kancelářské? Musejní splňovat několik základních požadavků:

  • Pohodlný a anatomicky tvarovaný sedák
  • Bezpečný, pevný a stabilní podvozek
  • Anatomické opěradlo
  • Nastavitelné opěrky rukou
  • Tlumení dosedu
  • Nastavitelná výška posedu
  • Snadná manipulovatelnost
kancelarska-zidle-flexible-modra-original

Kvalitní kancelářské židle

U sedáku je velmi důležité, aby byl dostatečně široký a váha se tak na něm mohla rovnoměrně rozprostřít. Podvozek musí být natolik pevný a stabilní, aby odolal každodenní mnohakilové zátěži, kterou na něj vyvíjíte. Kolečka podvozku by se měla snadno otáčet do všech směrů. Židle do kanceláře by měla být otočná o 360°, čímž nám umožňuje pohodlný pohyb kolem kancelářského stolu. Anatomické opěradlo poskytuje zádům oporu a pomáhá držet správný sed. Nastavitelné opěrky pomohou zabránit bolestem paží a krční páteře. Tlumení dosedu je zajišťováno pístem, který zabraňuje prudkému nárazu, který by nám mohl ublížit.

Kancelářské židle za skvělé ceny

Pokud o koupi židlí kancelářských uvažujete, pak Vás jistě bude zajímat, jaká to bude investice. Je jasné, že pokud chcete kvalitní zboží, je nutné za něj také dostatečně dobře zaplatit. Ovšem neznamená to, že Vás musí stát nemalé peníze. Stačí pouze vědět, kde nakupovat. Proto Vám přinášíme nabídku prodejce B2B partner, kde najdete skutečně kvalitní židle a křesla do kanceláře za báječné ceny.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares