Home / Lifestyle / Luxusní fotokalendář z vašich vzpomínek
Luxusní fotokalendář z vašich vzpomínek

Luxusní fotokalendář z vašich vzpomínek

Chtěli byste si koupit na příští rok luxusní kalendář na zeď? Nemusíte ho kupovat, můžete si ho nechat vyrobit u HappyFoto.

Fotokalendář by si měl pořídit každý, kdo si chce uchovat cenné momenty svého života. Jedinečný kalendář s fotografiemi poslouží nejen k vlastnímu potěšení, ale také jako vynikající dárek pro vaše blízké. Třeba k Vánocům. Ale i k jiným příležitostem, protože tento originální kalendář nemusí vůbec začínat lednem.

Luxusní fotokalendář na zeď vám vyrobí ve fotolaboratoři HappyFota na kvalitní fotopapír, který se vyvolává chemickou cestou stejně jako klasická fotografie. Žádné obavy, že na něm budou ulpívat otisky prstů. Vysoce kvalitní fotopapír je totiž navíc opatřen ochrannou vrstvou, která takovému znečištění či znehodnocení zabrání.

Na nástěnný fotokalendář vám postačí třináct fotografií. Ta nejlepší na titulku a pak na každý měsíc jedna. Můžete samozřejmě zvolit i možnost koláže. V takovém případě se vám do kalendáře vejde mnohem více fotografií než jen třináct. V podstatě tolik, kolik jich tam budete chtít mít.

Forma kalendáře přitom může být různá. Oblíbený je nástěnný kalendář, stolní, plánovací i roční. Všechny si je můžete vyrobit na stránkách společnosti HappyFoto. Po vytvoření kalendáře vás bude program srozumitelně instruovat o tom, jak si výrobek objednat. Doba zpracování objednávky jsou tři pracovní dny.

Ceník a více informací na www.happyfoto.cz

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares