Home / Lifestyle / Luxusní infrasauny spojují skvělé vlastnosti s nadčasovým designem
Luxusní infrasauny spojují skvělé vlastnosti s nadčasovým designem

Luxusní infrasauny spojují skvělé vlastnosti s nadčasovým designem

Netýká se to jen oblečení a šperků. I v případě infrasaun můžete chtít (a dostat) opravdový luxus. Navíc v takovém případě investujete především do svého zdraví.

Pokud se nechcete chodit do infrasauny “jen” ohřát, dejte si záležet na výběru infrazářičů. Ty kvalitní najdete hlavně u luxusních infrasaun a poznáte je tak, že pokrývají všechny tři spektra infračerveného záření.

Rozhodnete-li se do infrasauny s takovými zářiči investovat, můžete si být jisti, že se vám to vyplatí. Kvalitní infrazářiče totiž mají mnoho pozitivních účinků na lidský organismus.

Infrasauny

Infrasauny

Infrasaunováním ke zdraví

Pokud zářiče působí ve všech třech pásmech, prohřívají nejen povrch kůže, ale i horní kůži a podkoží. Díky tomu mají relaxační i prokazatelně léčivé účinky, mezi které patří:

  • zlepšení krevního oběhu,
  • zmenšení otoků,
  • rychlejší hojení ran,
  • likvidace virů a bakterií,
  • snížení napětí a ztuhlosti svalů a šlach,
  • zvýšení psychické odolnosti a
  • posilování imunity.

Tyto vlastnosti mají infrahalogenové zářiče Philips Vitae, které najdete například v infrasaunách ISV a Grand Vitae od českého výrobce SaunaSystem.

Jejich další výhodou je rychlá doba roztopení – zmáčknete tlačítko a už za 1 vteřinu je infrasauna připravena k použití.

Infrasauny

Infrasauny

Nadčasovou klasiku, nebo moderní design?

Luxusní infrasauna by vám samozřejmě měla ladit s interiérem. Máte-li rádi klasickou eleganci a vzhled dřeva, doporučujeme model ISV, který je obložený skandinávským smrkem a má prosklené dveře. Taková infrasauna snadno zapadne do jakéhokoli interiéru.

Jste-li ale milovníky moderního designu, podívejte se na infrasaunu Grand Vitae. Jde o model z cedrového dřeva s prosklenými stěnami, který se snadno stane dominantou interiéru. Rozhodně nikoho nenechá na pochybách, že máte styl a slabost pro luxus a kvalitu.

Infrasauny

Infrasauny

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares