Home / Lifestyle / Luxusní pánská kosmetika
Luxusní pánská kosmetika

Luxusní pánská kosmetika

Pánové sice péči o pleť tolik nedají, alespoň ne v našich končinách. Na trhu však můžeme vidět čím dál více výrobků určených právě pro ně. A není to zdaleka jen voda po holení nebo deodoranty. Současná kosmetika pro muže umí čím dál víc: efektivně čistit, hydratovat a ulevit podrážděné pleti.

Už na první pohled je mužská kůže jiná než ženská. A co teprve na dotek. Přesto když muži používají nějakou kosmetiku, většinou je to ta, kterou má v koupelně jejich partnerka, a která primárně vyhovuje ženské pleti. Proto se pak nesmíte divit, když daná kosmetika nesplní Vaše očekávání. Nejširší nabídku pečujících přípravků pro pánské vousy, tvář, holení, tělo a vlasy naleznete na Pureman.cz.

Pánská pleťová kosmetika

Pánská pleť může mít však stejné problémy, jako ta ženská. I muži se mnohdy potýkají s citlivou pletí. Pro tyto případy je vhodné používat zklidňující balzám po holení, který je bez alkoholu. Některým mužům zase více vyhovují gely s velmi malým množstvím alkoholu. A samozřejmě tady nesmí chybě také různé hydratační krémy, které jsou určené právě pro mužskou citlivou pleť.

Pánské vousy

Dlouhý vous si zaslouží pořádnou péči! Vyživující elixír tak ocení nejen hipsteři, ale jednoduše i pánové, kteří se rádi honosí knírkem. Elixíry na vousy vyrobené z různých směsí, esenciálních olejů jako vetiver, pačuli, bergamot, borovice či jalovec. To vše a mnoho dalších blahodárných přípravků na Váš vous koupíte na Puremen.cz

Speciální soutěž s Laky Royal Cut!

AKTUÁLNĚ: Soutěžte s Puremen.CZ! Celkem 3 výherci obdrží voucher do Laky Royal Cut na stříhání nebo na holení, nebo na stříhání s holením.
Soutěžit můžete ZDE! Přejeme hodně štěstí!

Facebook Puremen.CZ

puremen-soutez


Luxusní pánská kosmetika / Vlasová kosmetika pro muže / Pánská pleťová kosmetika

 

Kosmetika pro muže je nedílnou součástí moderní doby. Nejedná se o její rozmar, ani o pouhou zálibu metrosexuálů, jak tvrdí stále mnoho mužů neandrtálců. Samozřejmě platí všeho s mírou. Oční stíny ani make-up není třeba. Ale hezky vonět nebo si občas namazat obličej můžeme. Chlap by smrdět neměl ani na fotce.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares