Home / Lifestyle / Máte doma většího mazlíka, ale nevíte jaké granule jsou správné?
Máte doma většího mazlíka, ale nevíte jaké granule jsou správné?

Máte doma většího mazlíka, ale nevíte jaké granule jsou správné?

Každý výrobce či prodejce má rozdělena krmiva podle váhových a věkových kategorií. Jednotlivé receptury by pak měly zohledňovat specifické požadavky malých, středních či velkých plemen a to v období růstu, dospělosti i stáří. V granulích najdete různá aditiva. Například superprémiová krmiva tvoří 70% masa, ryb, vajec a 30% ovoce, zeleniny, lesních plodů, semen a bylin. I podle těchto přidaných látek se rozhodujte. Při nákupu se ale také zaměřte na kvalitu samotného prodejce.

Granule pro velká plemena psů

Pokud máme doma velká psí plemena (ať již štěně nebo dospělého psa) neměli bychom složení krmiva podceňovat. Stejně jako se díváme na obsah látek u jídel pro lidi, měli bychom dbát na kvalitu látek obsažených v granulích. Větší plemena jsou daleko více náchylnější na problémy s klouby, které pro svou správnou funkci potřebují spoustu vitamínů. Pejskům zajistí také bezproblémové trávení.

Superprémiové krmivo je založeno na lásce ke zvířatům

Kvalitní a prověřená granulovaná i konzervovaná krmiva, pochoutky, pamlsky, hračky  a všechny další důležité potřeby pro vaše malé i velké psí mazlíčky můžete vybírat na www.mujmazlik.cz. U takto ověřeného prodejce si můžete být jisti kvalitou produktů i služeb. Zakoupit si můžete až 30kilový pytel, který velkému plemenu vydrží delší dobu. Nemusíte tedy objednávat granule tak často, jako dosud. Nabízený sortiment je zárukou jistoty vždy zdravého a spokojeného psa.

essential-granule

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares