Home / Lifestyle / Míříte ke hvězdám? Titul MBA Vám k tomu pomůže!
Míříte ke hvězdám? Titul MBA Vám k tomu pomůže!

Míříte ke hvězdám? Titul MBA Vám k tomu pomůže!

Chcete se profesně posunout vpřed? V současné době je nutné, aby se i ve vrcholných funkcích člověk neustále vzdělával a držel krok se současnými trendy. Vždyť dnes je vše tak rychlé a inovativní. Jestli chcete zažít pracovní úspěchy musíte jít štěstí naproti. Pokud chtějí řiditelné, manažeři a podnikatelé udržet krok s dobou a efektivně řídit své firmy případně oddělení, musí se neustále vzdělávat a rozvíjet.

Pokud patříte ke skupině lidí, která má chuť svojí budoucnost ovlivňovat a nespokojíte s čímkoli, pak máte šanci vzít vše do svých rukou.

stpr

Jestliže hledáte kvalitní a přitom velmi flexibilní možnost vzdělávání jsme tu právě pro Vás my, OBEI – Oxford Business Education Institute. U nás můžete vystudovat program Master od Business Administration ve zkratce MBA. Naše profesní vzdělávání přímo napomáhá rychlejšímu kariernímu růstu a lepším pracovním výsledkům. Historie vzdělávacího programu MBA sahá až do roku 1908 a to do Ameriky na Harvardskou univerzitu. V České republice je studium MBA celkem novou záležitostí. Pokud chcete studovat náš online MBA program je nutné mít ukončené vysokoškolské vzdělání případně delší manažerskou praxi a vzdělání zakončené maturitní zkouškou. Celé studium MBA na OBEI probíhá kompletně online a to od podání přihlášky až po doručení diplomu, který Vás opravňuje titul MBA u jména používat. Ušetříte tedy mnoho z Vašeho drahocenného času. Online studium zakládá také na možnosti studovat odkudkoli na světě. Naše MBA studium je kompletně v českém jazyce. Zahájit studium online MBA, je u nás možné kdykoli během roku, dokončení studia je závislé také pouze na Vašich časových možnostech. Průměrná délka studia je 10 měsíců. Pokud se studiu chcete věnovat velmi intenzivně a budete mu moci věnovat několik hodin každý den, je možné studium dokončit již přibližně za 4 měsíce od zahájení studia.

fbfinal4

Cena za studium MBA v Oxford Business Education Institute patří k nejvýhodnějším na trhu. Investice do studia se drtivé většině studentů vrátí do 2 let. Je to samozřejmě otázka Vašich priorit, ale investice do vlastní budoucnosti se nám jeví jako jedna z nejlepších. Školné si u nás můžete také rozložit do několika zcela bezúročných splátek. Titul MBA je možné získat i na některých státních školách i zde se však za studium platí a to zpravidla více než u nás na OBEI. Po získání titulu se Vám objeví nové možnosti, získaný titul Vás nejen vědomostně obohatí, ale také Vám zvýší hodnotu na trhu práce. Statisticky je dokázáno, že manažeři se vzděláním MBA mají vyšší mzdu a rychlejší karierní růst.

Více informací o studiu MBA online na www.obei.cz

fbfinal5

1 komentář

  1. Ani se nedivím, samotný titul a studium stojí totiž na převádění teoretických informací do praktických. Ne na všech školách to takhle funguje…

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares