Home / Lifestyle / Moderátor a herec JAN VOBORA – během natáčení jsem se zamiloval !!!
Moderátor a herec JAN VOBORA – během natáčení jsem se zamiloval !!!

Moderátor a herec JAN VOBORA – během natáčení jsem se zamiloval !!!

Moderátor Jan Vobora se během natáčení zamiloval do Italských vín a tajů Itálie.

„Na čem jste pracovali ?“

Byl jsem se štábem 23Pictures v Itálii v oblasti Lago di Garda, kde jsme točili s mezinárodně uznávanou špičkou v oboru someliérkou Veronikou Truhlářovou. Během natáčení jsme prošli tři nádherná vinařství Cá dei Frati, La Montina a Le Morette v regionu Lago di Garda.

„Jak to máte s vínem ?“

Abych pravdu řekl, dřív jsem si dal sem tam tak skleničku, ale když jsme měli možnost ochutnat tak bezvadná a lahodná vína, které přímo byla vybrána i k jídlům, které jsme tam měli, tak to byla jak ambrózie. Musím přiznat, že jsem propadl italským vínům a všem to jen vřele doporučuji. Dokonce i Michal Malec a Marek Mikel z našeho štábu absolutně propadli lahodným italským vínům.

„Koho napadlo natáčet o vínech přímo v Itálii ?“

Pozvala nás sama Veronika Truhlářová se kterou se znám od loňského roku. Dováží víno přímo z těchto vinic do České a Slovenské republiky a zároveň funguje jako delegátka pro oblast Lago di Garda. Přímo na místě Vám bude tlumočit, dělat průvodkyni a osobní someliérku včetně zajištění prohlídky vinařství a památek a fakt to stojí za to!

„Plánujete teď další natáčení ?“

Práce mám až nad hlavu a některé nabídky už musím odmítat, je toho moc. Ale jednu akci bych tu vyzdvihl. 11.prosice v restauraci Vino di Vino ve Štupartské ulici v Praze od 20:00 pořádáme s Veronikou Truhlářovou akci s názvem Vánočni degustace mezi hvězdami. Kde budete mít možnost degustovat tradiční italská vína a vinikající italskou kuchyni. Hosté budou Mahulena Bočanová, Václav Upír Krejčí, Miriam Kantorková, Hynek Tomm a akcí Vás bude provázet moje maličkost společně s Veronikou.

Foto: facebook
Autor článku: Petr Zemek

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares