Home / Lifestyle / Moderátor a herec Jan Vobora – městský luxus bych hned vyměnil za chatrč s ovcemi.
Moderátor a herec Jan Vobora – městský luxus bych hned vyměnil za chatrč s ovcemi.

Moderátor a herec Jan Vobora – městský luxus bych hned vyměnil za chatrč s ovcemi.

Jak jste na tom s odpočinkem a prací ?

Na práci si vůbec nestěžuji, její čím dál víc a mohu si vybírat. Dokonce dostávám nabídky i na natáčení v zahraničí. V listopadu to bude v Itálii a o dalších zatím nemohu ještě moc mluvit. Ale každopádně zjišťuji, že doba je čím dál víc hektická a práce nás požírá čím dál víc. V podstatě jediné místo kde si umím odpočinout a vypnout je nedotčená panenská příroda. Luxus velkoměsta bych okamžitě vyměnil za chatrč s ovcemi a byl bych nejšťastnější člověk pod sluncem.

Jak dlouho přemýšlíte, že by jste se odstěhoval z Prahy ?

Ta myšlenka mi hlodá v hlavě už asi rok. Víte ať chcete nebo ne ta konzumní společnost ve větších městech nás dostane a honíte peníze a zjišťujete, že máte čím dál méně času na kamarády a lidi, které máte rádi a to i přesto, že někteří bydlí kousek od Vás.

A myslíte, že život na nějaké farmě to změní ?

Myslím, že ano. přehodnotíte své myšlení, nepodléháte takovému stresu a vyčistíte si hlavu pěstováním vlastní zeleniny a chovu zvířat – ostatně vidím to na svých přátelích a závidím jim to, ale v dobrém. „smích“

A kdy se chcete stěhovat ?

Šel bych hned, ale mám teď výhledově ještě hodně práce, ale do dvou let to chci uskutečnit. Prostě farma je asi moje karma.

 

Autor článku: Petr Zemek
Foto: Jindřich Machuta

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares