Home / Lifestyle / Motýlek funguje jako osvěžení jinak nudného outfitu – Naučte se to s ním i vy!

Motýlek funguje jako osvěžení jinak nudného outfitu – Naučte se to s ním i vy!

S příchodem jara začnou všichni pociťovat zlepšení nálady, příval energie, chuť zkoušet nové věci, a to především v oblasti oblečení. Po tmavé zimě přece přichází možnost obléknout veselé barvy, aniž by člověk vypadal jako vyčnívající blázen. Který kousek tedy v barvách jara koupit?

Aby byl pánský outfit jakéhokoliv ladění kompletní, je třeba jej spojit doplňky. Jednoduchý kožený pásek, hodinky, kravata nebo kapesníček v kapse. Jaro je však svým způsobem střeštěné, a tak se můžete odvázat nákupem nového, barevného, originálního motýlka.

Výběr a nákup pánského motýlku

Motýlek je jako doplněk u českých mužů stále dost zanedbáván. Stále totiž přetrvává představa, že motýlek pánský patří jen k celému obleku a na slavnostní události. To je však minulost, která dnes již neplatí. Trh nabízí nepřeberné množství motýlků z různých materiálů, v různých provedeních i barevných kombinacích.

Pánský motýlek je svým původem persičan, ovšem největší slávu získal díky oblibě francouzského dvora. Během století si prošel mnoha změnami a vylepšeními. Původně rovná stuha dosáhla vzhledu perfektního, do detailu propracovaného motýlka. Dnes má každý muž možnost vyzkoušet různé designy, které lze kombinovat s elegantním i běžným oblečením.

Nebojte se experimentů!

Je jaro, čas, kdy se můžete beztrestně odvázat. Zkoušet nové kombinace bez strachu z odsouzení okolí. Využijte jarní atmosféry pro najití svého nového stylu. Ať už zvolíte jakékoliv provedení, potisk, vzor, materiál, stále půjde o motýlka a to je prostě sázka na jistotu.

Skutečně bohatou nabídku motýlků pro muže najdete u specializovaného prodejce estilosabroso.cz, který nabízí všechny doplňky, po kterých jen muž zatouží.

Začněte se svým stylem experimentovat, díky moderním doplňkům si můžete vyladit svůj oblek k dokonalosti a pohrát si i se svým běžným oblečením. Můžete vyzkoušet i kvalitní pánský náramek nebo jiný módní doplněk.

Máte ve svém šatníku motýlka?

Zpět nahoru
Shares