Home / Lifestyle / Nalepovací tabule – Nevšední a praktické zkrášlení domácnosti i kanceláře

Nalepovací tabule – Nevšední a praktické zkrášlení domácnosti i kanceláře

Potřebujete plochu k firemním prezentacím a brainstormingu, ale máte málo místa? Chcete poskytnout dětem prostor pro jejich kreativní vyjádření? Pořiďte si nalepovací tabuliNalepovací tabule jsou naprostou novinkou. Jsou praktické, levné a přímo vybízejí k činnosti. Mají mnoho možností využití a slouží také jako dekorace. Zapomeňte na klasické tabule nebo nástěnky, které pouze těžko přemístíte a nemáte šanci je přizpůsobit prostorům, do kterých je potřebujete. Nalepovací tabule jednoduše vystřihnete do požadované velikosti i tvaru.

Prostor, na kterém se rodí úspěch

Samolepicí tabule se rázem staly velkým hitem. Používá je plno úspěšných společností. Jako příklad můžeme uvést Seznam.cz, Zentivu nebo Vykupto.cz. Nalepovací tabule nahradí běžně užívaný flipchart. Je přehlednější, ekologičtější a nápaditější. Navíc pořizovací cena je konečnou investicí. K flipchartu musíte neustále dokupovat papíry. K tabuli vám postačí obyčejné křídy nebo fixy.

Vaše společnost používáním samolepicí tabule dá jasně najevo, že je dynamická a nebojí se experimentovat. Pamatujte, že v neotřelém prostředí se rodí kreativní nápady, které přináší úspěch. Pořiďte si svou nalepovací tabuli i vy a připojte se tak úspěšným firmám z celého světa. Svou nalepovací tabuli seženete na naleptabuli.cz.

Ve firmách jsou nejvíce oblíbené bílé tabule, na které můžete psát obyčejnými fixy. Tabuli rychle a pohodlně smažete hadříkem. Můžete využít i neotřelou černou nebo zelenou barevnou variantu. Vaše porady budou rázem produktivnější.

nalepovaci-tabule (7)

Udělejte domov ještě útulnější

Nalepovací tabule hravě nahradí samolepicí dekorace na stěny, které jsou nákladné a navíc nepraktické. Potřebujete do kuchyně místo na vzkazy? Vystřihněte tabuli do tvaru vidličky a nože. Rázem máte v kuchyni neotřelou designovou dekoraci a zároveň místo pro vaše poznámky a vzkazy. Už nikdy se vám po bytě nebudou válet popsané papírky se vzkazy. Váš domov bude rázem útulnější.

Máte rádi společenské hry? Zapisujte si jednotlivé výsledky přehledně a viditelně. Samolepicí tabule vám dokonale poslouží.

Nalepovací tabule si oblíbili kreativci z celého světa. Perfektně se hodí do kuchyně, pracovny, obýváku i dětského pokoje.

Maličkosti mají moc udělat každý den krásnější a nevšední. Zkuste podpořit svůj vztah psaním zamilovaných vzkazů. Zaznamenejte si spontánní nápad. Nakreslete si obrázek, mezi tím, co čekáte, až se vám dovaří těstoviny. Nalepovacitabule.cz má široké využití. K čemu ji budete mít vy, závisí jen na vás.

Zpět nahoru
Shares