Home / Lifestyle / NaPřednášku.cz

NaPřednášku.cz

Portál NaPřednášku.cz slouží pořadatelům a zároveň účastníkům odborných přednášek. Pořadatelé zde mají možnost najít dostatečné množství zapálených účastníků a ti z vás, kteří se rádi účastní zajímavých přednášek zde naleznou velké množství přednášek z mnoha oborů (přednášky z ekonomie, přírodních věd, společenských věd, kultury a dalších) a  různých koutů České republiky.

Zapojit se, jako pořadatel přednášek je velmi jednoduché. Postačí základní registrace a počkání na potvrzení Vašich pořadatelských práv. Následně již nic nebrání abyste mohli veškeré Vámi organizované přednášky zveřejnit pro ostatní návštěvníky – účastníky. Zájemci o Vaši přednášku mají možnost potvrzení své účasti, čímž získáte přesnější představu o počtu návštěvníků.

Služba je zcela bezplatná, pokud se Vám však portál NaPřednášku.cz líbí a přináší Vám lepší obsazení Vašich přednášek, budeme velice rádi za sdílení na sociálních sítích, které pomůže rozšíření uživatelské základny portálu, což přináší výhody pro všechny zúčastněné.

naprednasku.cz

Zpět nahoru
Shares