Home / Lifestyle / Nejdražší hotely světa: Vůně peněz a luxusu

Nejdražší hotely světa: Vůně peněz a luxusu

Pojďte společně s námi mrknout na ty nejdražší hotely světa, kde za jednu noc zaplatíte nehorázný balík. Luxusní letoviska, kde denně lítají miliony a komfort je cítit na každém kroku. Právě tady, v době dovolených, nacházejí vlastní mekku bohatí a vlivní.

nejdrazsi hotely sveta-hotel-presindet-carlton

Nejdražší hotely světa: Noc za 1 260 000 Kč – Apartmá Royal Penthouse Suite , Hotel President Wilson, Švýcarsko

Budete sídlit v osmém patře a výhled, který se vám naskytne na rozsáhlé ženevské jezero spolu s horou Mont Blanc, je prostě hitem číslo jedna. Pokud hledáte nejdražší a nejluxusnější apartmá na světe, právě jste ho našli. Do apartmá vás vyveze soukromý výtah, s partnerkou se můžete hledat ve 12 pokojích a den završíte v koupelně vykládané mramorem  (horkou koupel si můžete dopřát i v dalších 12) nebo na terase s gigantickou plochou. Neprůstřelná okna, kulečníkový stůl, zkrátka přepych, kam se podíváš!

nejdrazsi hotely sveta-Grand Resort Lagonissi

Nejdražší hotely světa: Noc za 960 000 Kč – Apartmá Royal Ville, Grand Resort Lagonissi, Atény

Zdá se vám nemožné utratit takovou cifru za jedno probuzení s výhledem na hlavní město Řecka? Jedná se o nejluxusnější apartmá, kde vám splní vše, na co si jen vzpomenete. Můžete se opalovat na soukromé pláži, vyřádit se v několikametrovém bazénu, požádat vašeho pianistu o hudební kompozici od Mozarta, objednat si delikatesní menu pro vás a vaši partnerku. Všechny své specifické nároky můžete sdělit osobnímu kuchaři a pro ostatní potřeby tady máte svého komorníka. Není nad to, když  večer rozmazlujete své smysly v parní lázni  a nejste omezeni časem ani hlučnými turisty. Někomu ten luxus za to prostě stojí!

nejdrazsi hotely sveta - apartma zakladatele playboye

Nejdražší hotely světa: Noc za 760 000 Kč –  Apartmá majitele Playboye v hotelu Palm Casino Resort, jak jinak než v Las Vegas

Tak tady slaví, randí a veselí se postarší Hugh Hefner a pokud je náhodou pryč, můžete tady složit hlavu vy. Spánek vás tady ale určitě nepřemůže. Obří bazén s výhledem na město hazardu, otáčivá postel a nad ní prosklený strop, taneční parket, bohatě zásobený bar a k tomu parta excelentních barmanů. Doupě plné her a skvostný whirlpool za 13 milionů. Hugh Hefner se má jako bůh, okolo něj sexy Playmate a tisíce dolarů mu padají z kapes.

Mrkněte na další nejdražší hotely světa:

– Hotel Plaza,  Paříž – 600 000 Kč/noc

– Hotel Atlantis, Bahamy – 430 000 Kč/ noc

– Hotel Burj Al Arab, Dubaj, 380 000 Kč/ noc

Zpět nahoru
Shares