Home / Lifestyle / Není nad kvalitní postele z masivu
Není nad kvalitní postele z masivu

Není nad kvalitní postele z masivu

Jelikož každý člověk třetinu svého života prospí, na kvalitě spánku by se šetřit nemělo. Kvalita spánku se promítá do našeho celkového zdravotního stavu a zároveň ovlivňuje naši náladu během následujícího dne. A pokud už nám záleží na kvalitě, zdravý přírodní materiál by měl být součástí každé ložnice. Dřevěná postel je proto sázkou na jistotu.

Postele z masivu

Pouze vysoce kvalitní dřevo Vám zajistí zdravý spánek. Postele z masivu patří mezi absolutní špičku, pokud jde o kvalitní spánek. Bukové, dubové nebo smrkové postele můžou být jednou z variant. Každá varianta má své přednosti a nedostatky, každá má své kouzlo. Jedinečný styl a dlouholetá životnost jsou jedny z mála klíčových vlastností, proč se těší takové oblibě. Pevnost a stabilita je důležitá hlavně pro masivní postele 140×200 a postele větších rozměrů.

Postele z masivu s úložným prostorem

Prostor pod lůžkem se při pohledu na naše postele zdá jako nesmírné plýtvání místem. Pokud zařizujete menší ložnici, nebo řešíte otázku kam přes den uložit všechny lůžkoviny, pak jsou postele s úložným prostorem zcela jistě tím správným řešením pro vaši ložnici. Postele z masivu s úložným prostorem se proto určitě vyplatí především tam kde je nedostatek místa pro klasický výsuvný šuplík. Nebo tam kde je jednoduše potřeba využít každičký centimetr volné plochy. Je to skvělý způsob uložení od ložního prádla, osobních či jiných věcí.

Na postelezmasivu.com Vám vyrobí postel, která bude mít jednoduchý a funkční vzhled, velkou tuhost, relativně snadnou montáž i demontáž. Zajistí také namíchání mořidla dřeviny přímo na míru konkrétní ložnici, rozumné ceny, komunikativnost a pozitivní přístup výrobce. Umí také zachovat viditelnost vysoce jakostního výběrového dřeva.

Sezónní tipy pro koupi nové postele:

Říká si Vaše postel vrzáním o výměnu? Není nic horšího, než spánek na vrzající posteli. Vrzání postelí je obvykle způsobeno únavou materiálu nebo jeho kvalitou a je na čase zvážit koupi nové postele. U precizní postele z masivu většinou stačí dotáhnout a promazat rohové spoje. Bezpečí, klid a pohoda tak do Vaší ložnice přichází s postelí z masivu.

Jaro na nové dřevěné posteli
Teplo z masivního dřeva a jedinečnost jeho přírodní kresby nám dovede v jarním období vytvořit v ložnici dokonalou atmosféru. Nemáte pocit, že právě nyní je ta správná doba na výměnu staré postele za novou ze dřeva té nejvyšší kvality?

Kam přes den s polštářem a peřinou?
Oblíbené jsou postele s úložným prostorem s možností výklopných roštů dle přání.
Výroba a rozvoz probíhá v průběhu celého týdne včetně sobot a nedělí po celé ČR a SR.

postele-z-masivu_clanek_2

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares