Home / Lifestyle / Obraz ve více dílech

Obraz ve více dílech

Vícedílné plátno od HappyFoto

Možná také sháníte nějaký pěkný obraz do svého bytečku. Už jste prošli desítky obchodů, nachodili kilometry, ale bezvýsledně. Některé obrazy byly nevýrazné, jiné neladily barevně s vaším interiérem, další byly malé, nebo naopak příliš velké.

Co takhle vytvořit si vlastní vícedílné fotoplátno? Je mimořádně dekorativní a hodí se do jakéhokoli interiéru. Velikost fotoplátna může být od 60×40 cm až po obrovských 225×100 cm a skládá se ze dvou až pěti dílů. Vaše oblíbená fotografie bude vytištěna na skutečné malířské plátno a ručně vypnuta na dřevěné rámy.

Na jeho výrobu si stačí nainstalovat HF Designer a pustit se do práce. Poté, co práci v programu dokončíte, bude vás program srozumitelně instruovat o tom, jak obraz prostřednictvím internetu zaslat do tiskárny společnosti HappyFoto. Doba zpracování jsou 4 pracovní dny. Ceny začínají na 1198 Kč (to je cena za dvojdílné plátno o velikosti 60×40 cm) a končí na 4497 Kč (to je cena za pětidílné plátno o velikosti 225 x 100 cm).

Ilustrační fotografie:

OBRAZ, KTERÝ NIKDO JINÝ NEMÁ

Obraz je tím, co dělá místnost atraktivní. Do moderního interiéru se hodí spíše ty bez rámu, respektive s rámem, který není vidět. Přechod mezi obrazem a stěnou pak není rušivý. Trendy jsou nyní vícedílné obrazy. Plátno jako by bylo „rozsekáno“ na více částí, které visí vedle sebe či pod sebou. Takový obraz si můžete nechat udělat z fotografie z vašeho rodinného archivu (nebo třeba z kopie nějakého dětského výtvoru či oblíbené grafiky). Na internetu najdete hned několik firem, které vám vícedílný obraz vyrobí. Například HappyFoto nabízí hned několik materiálů a rozměrů, na které vám fotografii vytiskne.

Zpět nahoru
Shares