Home / Lifestyle / Originální Chopper oblečení a doplňky
Originální Chopper oblečení a doplňky

Originální Chopper oblečení a doplňky

Máte rádi styl drsných motorkářů a milovníků naleštěných chopperů. Ať už vlastníte tyto krásky na dvou kolech nebo se Vám pouze líbí tento životní styl, určitě vás zaujme originální oblečení WEST COAST CHOPPERS. Jeden z předních amerických symbolů volnosti, nespoutanosti a příslušnosti k překrásným motocyklům kategorie chopper.

Doby, kdy k motorkářům patřilo bezvýhradně kožené oblečení jsou pryč. Dnes můžete na silnici vyrazit nejen v nekompromisní kůži, ale i praktičtějším textilu. Každý, kdo se chce na své motorce cítit bezpečně, by měl určitě dbát na výběr správného oblečení. Ale svoboda, volnost pohybu, nezávislost, samostatnost i neopakovatelná vůně samotné cesty. K tomu patří jednoznačně odpovídající oblečení.

choppers-shop

Kdo jsou WEST COAST CHOPPERS?

Všechno to začalo v okamžiku, kdy žák sedmé třídy Jesse James vzal dětské kolo, upravil ho a prodal ho jako luxusní kousek. Začal tak budovat nejen kola, ale také budoucí impérium – jako dítě ulice, které chce dělat věci po svém, dělat je naplno a navzdory všem, kteří říkali, že je to nemožné. Deset let poté vyrostla firma West Coast Choppers do týmu padesáti spolupracovníků s obchodem na 1 700 čtverečních metrů. Dnes se Jessova firma rozkládá na téměř dvou a půl hektarech.

Oblečení na chopper za nejnižší ceny

Prvotřídní oblečení na chopper, jež vás zaujme nejenom působivým vzhledem, ale také kvalitním zpracováním, pevnými švy a pohodlnými střihy. V nabídce najdete značky Orange County Choppers, West Coast Choppers, Jesse James Workwear nebo Jesse James Racing. Kompletní sortiment stylového oblečení na chopper a doplňků, které koupíte jedině na www.choppers-shop.cz a to s garancí nejnižší ceny na tuzemském trhu!

Nové zboží WEST COAST COPPERS

Samozřejmostí jsou aktuální kolekce. Chcete-li si tak pořídit nejnovější originální kousky za skvělou cenu, navštivte jedině specializovaného prodejce www.choppers-shop.cz. Vybírejte z nejširší nabídky Chopper oblečení a doplňků u oficiálního českého dealera originálních Chopper produktů! Garantujeme nejnižší cenu a rychlou expedici! Jako jediný e-shop tohoto typu v ČR mají všechno zboží skladem!

west-coast

www.choppers-shop.cz

logo-choppers

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares