Home / Lifestyle / Pečujte o svou obuv jako profesionál
Pečujte o svou obuv jako profesionál

Pečujte o svou obuv jako profesionál

Když si kupujete boty, přejete si, aby vám vydržely co nejdéle. Víte ale, jak o ně správně pečovat? Ani sebehezčí a sebekvalitnější kožená obuv nedokáže dlouhodobě správně fungovat, pokud jí není zabezpečena správná péče. Ukážeme Vám, jak se máte o boty starat, aby vám sloužily co nejdéle.

Správnou péčí prodloužíte své obuvi život

Aby boty vydržely co nejdéle, je potřeba se odpovídajícím způsobem starat i o jejich kůži. Kůže potřebuje živiny.  Znamená to víceméně jediné – zajistit, aby nevyschla a nepopraskala. K tomu slouží vyživující vosky a kondicionéry (např. ten od SEAX). Svrchní kůže bot je v principu stejná jako naše kůže. S tím rozdílem, že už je mrtvá a nemůže se sama vyživovat. Proto jí musíme živiny dodávat uměle aby se nevysušila a nepopraskala. Proto je dobré stejně pečlivě vybírat přípravky pro Vaše boty.

Leštění bot je trochu věda a trochu umění, každý má svůj zaručený způsob, jak na to, ale základy by měly být stejné. Může to být příjemná zenová aktivita jako stříhání bonsají, ale také neskutečně frustrující očistec. Klíčové je mít ty správné prostředky a správnou techniku. Pokud jste neměli to štěstí, že by vás to naučil otec či děda, nezbývá než metoda pokus-omyl, nebo to vyčíst a odkoukat.

 

SEAX-lestici-kartac-velky-lakovany7

Prémiová řada produktů na ošetření obuvi

Stačí málo a Vaše obuv bude sloužit mnohem déle a stále ve vysoké kvalitě. Výrobky z prémiové řady na ošetření obuvi značky SEAX splňují ty nejpřísnější kritéria. Neprodávají jen „obyčejné krémy na boty“. Jsou to produkty moderních technologií. Výsledkem jsou impregnace na bázi uhlíku ( Carbon, PTFE ) vyrobeny za pomocí NANO technologií. Samo obnovovací, povrchové, vodě odolné vrstvy TeflonR, Ion- MaskTM.

Proč začít používat produkty SEAX?

Jejich produkty jsou výběrem toho nejlepšího, co současná moderní technologie nabízí. Každý přípravek je pečlivě testován, protože jedině tak jsou schopni zaručit jeho nejlepší kvalitu.

  • Nejlepší péče pro koženou obuv
  • Kvalitní impregnace proti vodě a špíně
  • Výrobky SEAX jsou bezpečné dle nařízení CLP
  • Garance vaší spokojenosti

Logo SEAX The future care

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares