Home / Lifestyle / Postel s nebesy pro lepší spánek i více soukromí

Postel s nebesy pro lepší spánek i více soukromí

Ložnice je místem, kde by si měl člověk užívat odpočinek, klid i romantiku. Je tedy více než jasné, že v tomto pokoji by neměly být rušivé elementy v podobě televize, počítače nebo příliš silného světla. O pohodlí se pak stará kvalitní postel, rošt i matrace. A co romantika? Tu zajistí nebesa!

V minulosti sloužily nebesa k zahřátí a ochraně soukromí, dnes se jedná především o romantický prvek ložnice.

Povlečení Bedstyle

Povlečení Bedstyle

Aktuální trendy velí umístit postel do prostoru!

Pokud se řídíte doporučeními bytových návrhářů, pak byste svou postel měli přesunout od zdi doprostřed ložnice. Tím získá nejdůležitější nábytek pokoje jasnou převahu nad ostatním vybavením. Abyste celkový efekt ještě více posílili, vybavte postel konstrukcí z dřeva nebo kovu na nebesa.

Používejte látky jemné, barevně nápadité a rovněž i sladěné se zbytkem interiéru. Moc pěkně vypadá povlečení flanel ve stejném barevném tónu jako jsou jsou nebesa.

 

Jste romantici srdcem i duší?

Pak si můžete dovolit sáhnout po kanýrech a voláncích. Ty vytvoří dokonalý prostor pro romantické chvilky s vaším partnerem. V kombinaci s pastelovými tóny na lůžkovinách se budete cítit jako v romantickém paláci.

Tip! Levné krepové povlečení si můžete pořídit rovnou od výrobce v barvách přesně podle vašich představ a potřeb.

Nejsou-li volánky zrovna váš šálek čaje, i čisté linie mohou působit velice elegantně. Záleží především na vašem vkusu. Řiďte se především tím, že čím jemnější a lehčí látku vyberete, tím lépe se vám bude spát a dýchat. Těžké závěsy vás v posteli ‘’obklíčí’’, čímž může vzniknout pocit klaustrofobie. Navíc se těžké látky obtížně udržují, jsou plné prachu a roztočů, ohrožujících vaše zdraví a způsobujících alergie.

 

Nebesa jsou krásné i praktické

Dalším důvodem, proč si nebesa pořídit je účinná ochrana před nálety útočícího hmyzu. Zvláště komáři dokáží v letních měsících pěkně poštípat.

Zatoužili jste mít nebesa? I když jste s nimi původně nepočítali, můžete k posteli přimontovat opěrnou konstrukci a na ní nebesa připevnit. Možností připevnění je samotná postel nebo strop.

Do vzniklého prostoru můžete k plné dokonalosti pořídit nové prostěradlo Jersey, namontovat rádio nebo doplňkové osvětlení pro ještě intimnější atmosféru.

 

Líbí se vám nebesa?

Zpět nahoru
Shares