Home / Lifestyle / Reklamní předměty jsou všude kolem nás
Reklamní předměty jsou všude kolem nás

Reklamní předměty jsou všude kolem nás

Když jedeme na festival, chceme si užít výbornou hudbu, atmosféru, dát si nějaký ten pěnivý mok a případně si pořídit něco na památku. Jaké je ale naše překvapení, když na visačce trika naší oblíbené kapely nalezneme stejnou vinětu, jako máme na pracovním oblečení. Liší se barva, střih, téma trika i jeho účel. Tak proč jsou od jedné firmy?

Odpověď je jednoduchá, v obou případech jde o reklamní předměty. Dokonce je mohla vyrobit tatáž agentura. Firma si jednoduše zadá potisk reklamních předmětů na míru, v naší zemi se tím například zabývá firma Propaq. A tak vzniknou reklamní propisky, trika, klíčenky, USB, nálepky, šály, hrníčky a prakticky cokoli jiného vás napadne.

Reklamní předměty mají různou kvalitu

Účel a podobu reklamních předmětů si volí sama společnost, která jejich výrobu zadá. A tak se můžete setkat s minitužkami s výrobní cenou pod 1 Kč, které v nejmenovaném švédském obchodním domě dostanete zadarmo k zapsání svého nákupu, i s opravdu kvalitním trikem s vaší oblíbenou kapelou, které si můžete třeba za 550 Kč koupit na festivalu. Objednatel si sám zadá požadavky na kvalitu i typ tisku, podle čehož se následně odvíjí životnost předmětu. Proto můžete jedno triko na konci fesťáku vyhodit, zatímco jiné vydrží pár let.

S reklamními předměty se potkáte opravdu na každém kroku. Různá ocenění, kvalitní dárky i jednoduché věci jako jsou pohlednice či odznaky, jsou ve své podstatě reklamním předmětem. Mění se pouze potisk.

Pokud máte pocit, že by vaše společnost měla odměnit své zaměstnance či být blíže klientům, navrhněte kolegům reklamní předměty s potiskem od Propaq.cz. Pakliže se nápad ujme, získáte dárky, třeba i piknikové deky s potiskem firmy, výhodněji, než kdybyste si je měli pořizovat sami. Firma si totiž tyto dárky může dát do nákladů.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares