Home / Lifestyle / Romantická dovolená na Seychelách? Nechte se hýčkat luxusem v Raffles Praslin

Romantická dovolená na Seychelách? Nechte se hýčkat luxusem v Raffles Praslin

Jestliže sníte o romantické a luxusní dovolené na Seychelách, měli byste si tento sen uskutečnit v jednom z nejluxusnějších resortů na Seychelách Raffles Praslin. Tento 5* resort leží v obklopení přírodních krás na panenském ostrově Praslin  pouhých 5 minut od legendární pláže Anse Lazio, která se zasloužila o cenu Indian Ocean’s Leading Beach Destination.

A není to jen pláž Anse Laizo, která se může pochlubit oceněním. Mezinárodně uznávaný se stal Raffles Praslin pro nádherně architektonicky navržené vily, legendární servis komorníka (Raffles Butler service), odlišné a velmi osobité lázně Raffles Spa a chutnou gastronomii.  Resort je jako stvořený pro luxusní dovolenou – byl v roce 2012 ohodnocen  World Travel Awards jako Seychelles Leading Hotel. V roce 2014 se zasloužil o místo na žebříčku 100 hotelů světa vybraných prestižním cestovním průvodcem Fodor´s Travel Guide.

V Raffles Praslin se vždy můžete těšit na luxusní dovolenou s mimořádnými zážitky. Pouhých 86 prostorných a komfortních vil s bazénem nabízí hostům privátní ubytování s okouzlujícími výhledy: Ve dvou restauracích máte na výběr z mnoha vynikajících pokrmů a luxusní střešní salonek s nekonečnými výhledy na moře. Nedílnou součástí jsou také na míru naplánované exkluzivní zážitky, mezi které patří plavba při západu slunce, rybaření s vlastním kuchařem či privátní grilování na pláži.

Vynikající a velmi originální péče s relaxací je připravena ve 13 lázeňských pavilionech s výhledem na oceán. Relaxace však nekončí Vaším odchodem z lázní Raffles Spa, o maximální pohodlí se nepřetržitě stará vřelý hotelový personál. Služby komorníka jsou hostům dostupné po 24 hodin tak, aby každé přání bylo splněno k maximální spokojenosti každého hosta.

Vydejte se do Raffles Praslin na luxusní dovolenou a nechte se hýčkat světově oceněným luxusem!

Zpět nahoru
Shares