Home / Lifestyle / Skvělý design i maximální ochrana pro váš iPhone!

Skvělý design i maximální ochrana pro váš iPhone!

Patříte mezi hrdé majitele iPhonu? Pokud ano, ukazujete tím váš vybraný styl. Měli byste ukázat ale i vaši chytrost. Uvědomte si, že iPhone je poměrně křehké zařízení a je potřeba ho chránit. Udělat to můžete jedinou cestou – pořídit vašemu iPhonu efektivní ochranu v podobě kvalitního krytu. Poradíme, podle čeho vybírat a představíme si hlavní trendy v oblasti designu.

Kryt jako nutnost

Chcete-li od iPhonu výdrž a výkon, musíte ho chránit právě krytem. Kvalitní kryt ochrání telefon před poškozením i před tím, aby se v jeho útrobách usazoval prach a jiné nečistoty. Při výběru krytu je nutné se zaměřit na jeho velikost a tvar. Máte-li iPhone 4, vybírejte pouze kryty na iPhone 4 apod., jinak riskujete, že kryt nebude dobře plnit svůj účel. Dejte si pozor, aby kryt na telefonu seděl a současně umožnil přístup k ovládacím tlačítkům. Je určitě lepší volit kryty typu „open face cover“. Jsou to ty, které chrání tělo telefonu a displej nechávají volný, aby šel snadno ovládat. V ideálním případě si jako doplněk pořiďte ochrannou folii na displej. Při výběru krytu je třeba se zaměřit i na materiál. Dobrý stupeň ochrany nabízejí kryty, které jsou vyrobené z plastu, hliníku a silikonu. Ochrání přístroj i při pádu. Setkat se můžete i s kryty ze dřeva, ty ale vsázejí především na eleganci, než na odolnost a praktičnost.

iPhone kryty

iPhone kryty

Co právě frčí?

Přehlídku moderních trendů v oblasti designu krytů přináší značka LRose. Specializuje se na výrobu krytů z plastu, hliníku a silikonu a nabízí bohatou paletu barev i motivů. Velký úspěch sklízí hlavně u žen tento kryt na iPhone 5 s efektními třpytkami.

iPhone kryty

iPhone kryty

Značka nabízí i kryty s mřížkou, které si oblíbí zejména milovníci elegance. Nabídka obsahuje ale i kryty s výraznými obrázky a naopak i decentní kryty jednobarevné. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout v internetovém obchodě isnap.cz. Kromě krytů zde najdete i luxusní pouzdra na iPhone 6 v koženém provedení.

A ještě rada na závěr – pokud chcete váš iPhone ochránit, dejte pozor i na to, jaké aplikace do něj stahujete. Více o tom, jaké aplikace jsou a nejsou vhodné, se můžete dočíst v této rubrice.

Zpět nahoru
Shares