Home / Lifestyle / Těhotenství: Pár fungujících tipů, jak otěhotnět

Těhotenství: Pár fungujících tipů, jak otěhotnět

tehotenstvi-jak na nej

Začínáte pomýšlet na rodinu  a stále silnější touha být matkou vás naplňuje euforií? Nasajte účinné triky a neváhejte je vyzkoušet, důležité je však být v naprosté pohodě a nestresovat se tím, že se vám to nedaří. Nezapomínejte si užívat života, smát se a přitom násobit šance, aby vám gynekoložka potvrdila vaše těhotenství. 

Možné těhotenství nám kradou starosti a stres

Je více než jasné, že opakující se snažení bez úspěchu vám může ubrat spánku, ale tato cesta k vytouženému bříšku nevede. Plňte si další životní přání, cestujte, scházejte se s přáteli a v žádném případě se neupínejte na zákeřné myšlenky typu, proč zrovna vám se nedaří nebo proč zrovna já jsem neschopná, právě naopak. Ženství potřebuje někdy trochu času navíc a věřte, že dvě čárky na testu přijdou zrovna ve chvíli, kdy na to budete nejméně čekat. Takže žijte si spokojeně, s láskou a chutí se milujte a nepovažujte sex jen za bezduchou činnost, jak přijít k dětem.

tehotenstvi-zazrak pro kazdou zeny

Zdravý životní styl prospívá v těhotenství i v době snažení

Kaloricky vyvážená a pestrá strava, čerstvé ovoce a zelenina, luštěniny, obiloviny, ryby a dostatečný pitný režim. Že jste podobné rady slyšeli snad stokrát? Tak to je jedině dobře, protože je nutné si je vzít k srdci a začít dělat pro své zdraví maximum. Alespoň půl roku před otěhotněním dodržujte zásady pestré výživy spolu s pohybem a relaxací. Procházejte se, oprašte brusle nebo si pořiďte čtyřnohého kamaráda. Ten vás donutí vytáhnout paty z domu 🙂

Samozřejmostí je také „típnout“ cigarety a neholdovat alkoholu. Nejhorší však je, pokud nastávající rodiče kombinují tyto varianty s hlubokou pravidelností. Plod můžete zatížit vývojovými vadami a také riziko potratů narůstá.

Antikoncepce

Pokud jste ji vysadila, vyčkejte než dorazí první krvácení, aby cyklus byl přirozeně nastartován. Pak můžete vsadit na měření bazální teploty a s počítáním plodných dní.

Zázrak z Brazílie pro ženy každého věku: Šance pro úspěšné těhotenství 

Minimalizujte také stresovou zátěž, ta ničí pohlavní hormony a jejich nesoulad je na světě.  Jejich produkci prospívají bylinky, ale i speciální hormonální jóga, jež pochází z prosluněné Brazílie. Sama její zakladatelka Dinah Rodriguéz je jasným důkazem, že tento způsob cvičení probouzí sílu ženství a podporuje půvab. Ženské pohlavní orgány se přirozenou cestou dají do pohybu, což je u vytouženého těhotenství opravdu nutností.

tehotenstvi aneb chci byt v tom

Orgasmus: Báječný pocit, ale také jeho přítomnost nahrává těhotenství

Podle odborníku ženám orgasmické salvy prospívají a proč tomu tak je? Báječně nám prokrví reprodukční orgány a taky po té v těle udržíme mnohem více spermií, než kdybychom byly o tento slastný pocit ochuzeny. Příroda je všemocná a určitě ji jen tak neošálíme. Hraným orgasmem můžete oblbnout partnera, ale tělo bohužel ne.

A jaké jsou vaše zkušenosti s prvním těhotenstvím? Měly jste štěstí hned nebo jste si musely chvíli počkat? 

1 komentář

  1. Dobrý den, nemám moc ráda sex (nechci vysvětlovat proč) ale velmi bych chtěla miminko. jsem si plodné dny pomocí kalkulačky http://www.kalkulacka.esvet.eu/plodne-dny. Bude stačit když se budu milovat jen přes tyto dny? Děkuji.

Zpět nahoru
Shares