Home / Lifestyle / Únikové hry – nový fenomén!
Únikové hry – nový fenomén!

Únikové hry – nový fenomén!

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to je být v kůži hlavního hrdiny filmu, který musí řešit nějaký problém nebo zachránit svět? Jaké by to bylo třeba oloupit jednoho z nejvlivnějších miliardářů Monaka?

Fenomén únikové hry vznikl původně v Japonsku, odkud se rozšířil do celého světa. Jde o originální kombinaci skvělé zábavy, logického myšlení a týmové spolupráce. Všechny hry se dějí v místnosti plné hádanek, šifer, hlavolamů, logických i elektronických rébusů a falešných stop. Vašim cílem je vyřešení daného úkolu a uniknutí z místnosti.

Únikové hry v Praze

Čeká vás spousta hádanek a kódů, které při troše přemýšlení vyluštíte pomocí různých indícií a předmětů nacházejících se v pokoji. Je to skvělá zábava pro tým 2 až 5 hráčů. Potrénujete svého týmového ducha a jedině díky spolupráci a rychlosti se vám podaří přelstít všechny nástrahy. Skvělou volbou je únikovka Door Z v Praze. Máte možnost si zahrát na Hanebné pancharty nebo Dannyho parťáky v Monaku. Vše na motivy stejnojmenných filmů. Přeneste se na jiné místo nebo jinou dobu a nechte se unášel propracovanými kulisami, vtahujícím příběhem a výborným zvukovým doprovodem. Je to nová dimenze zábavy! Během jedné hodiny musíte využít své schopnosti k vyřešení úkolu. Nepotřebujete žádné speciální znalosti a dovednosti. Pouze chuť se bavit.

Hanebný pancharti – Jaro 45

Společně se skupinou partyzánů Vás zajali SS. Teď jste zamčeni ve stodole a čekáte na popravu. Abyste se vyhnuli popravě a odzbrojili nepřítele, musíte se dostat ven ze stodoly, proniknout na velitelství, otevřít tajný bunkr a vyhodit všechno do povětrí.

Dannyho parťáci – Loupež v Monaku

Šampaňské, jachty, krasavice, kasino! Poté, co jste prohrál poslední stovky v ruletě, rozhodl jste se oloupit jednoho z nejvlivnějších miliardářů Monaka. Proslýchá se, že ve svém bytě uchovává část své rozsáhlé sbírky šperků.

Door Z to není jenom zábavná hra. Je to výzva!

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares