Home / Lifestyle / Ušetřete ještě více času s našimi domácími spotřebiči!

Ušetřete ještě více času s našimi domácími spotřebiči!

Chcete ušetřit čas i peníze? Technologický pokrok této doby vám to dokonale umožňuje. Začněte používat naše domácí spotřebiče a věnujte více svého volného času rodině a koníčkům.

Zatímco dříve musela hospodyňka strávit domácími pracemi či v kuchyni podstatnou část dne, dnes stačí zmáčknout pár tlačítek a můžete celé dopoledne strávit s dětmi či při své oblíbené aktivitě.

Ušetřete čas i energii s myčkou nádobí

Všichni to známe. Celý den se plní dřez i kuchyňská linka špinavým nádobím. Místo odpolední procházky s dětmi či relaxace se raději pustíte do umytí té hordy. Ale to se dá změnit. Myčka nádobí vám kromě vody totiž ušetří i cenný čas. Stačí do ní dát ušpiněné nádobí z celého dne, přidat tabletu, zvolit program a myčka už se o všechno postará za vás. Po skončení mycího programu stačí jen již čisté a suché nádobí uklidit zpět do kuchyňské linky.

Upečte si čerstvé a kvalitní pečivo s domácí pekárnou!

Rádi byste pro svou rodinu udělali něco víc? Neradi stojíte dlouhé fronty v pekařství? Máte nedůvěru ve správné hygienické podmínky v pekárnách? Vadí vám ostatními zákazníky osahané pečivo v supermarketech? Pak je domácí pekárna to pravé pro vás. Pomocí domácí pekárny připravíte to nejchutnější a nejkřupavější pečivo přímo u vás doma. Domácí pekárna je dokonale samostatná. Vaši jedinou prací bude přidat do ní potřebné ingredience. Pekárna si posléze sama těsto promíchá, uhněte, nechá ho nakynout a poté upeče. Stačí už jen vyndat například křupavý čerstvý chléb na váš stůl.

Robotický vysavač se postará o čistou podlahu

Nebaví vás neustále vysávat či zametat drobky a další drobné nečistoty z vaší podlahy? S robotickým vysavačem již nemusíte! Je zcela soběstačný a udělá tuto mravenčí práci za vás. Sám určí, kdy je podlaha zašpiněna a okamžitě ji za vás uklidí. Tento šikovný pomocník zvládne vysát i těžko přístupná místa a zajede dokonce i pod nábytek. Můžete se tedy spolehnout na dokonale čistou podlahu po celý den a to není vše! Když robotický vysavač skončí svou práci, sám si zajede do nabíječky a připojí se.

Ušetřete čas a uvařte zdravě s multifunkční troubou!

Každá hospodyňka ví, jak moc dlouhou dobu zabere vaření a pečení. I to se dá v dnešní době změnit. Začněte používat multifunkční troubu, která za vás upeče, ohřeje, zapeče, rozmrazí a dokonce i uvaří v páře, což je jedna z nejzdravějších příprav pokrmů. Příprava pokrmů je velmi důležitá, ale nyní u ní nemusíte strávit většinu svého volného času. Věnujte více času raději rodině a vašim koníčkům.

Nepostradatelný pomocník kuchyňský robot

Chcete ušetřit čas, ale i místo v kuchyni? S kuchyňským robotem je to hračka. Bez něj si většina hospodyněk nedokáže představit jejich každodenní vytváření v kuchyni.  Díky jeho mnoha funkcím máte ihned umícháno, nastrouháno, nasekáno, nakrájeno, či ušleháno a nepotřebujete k tomu plné skříňky všemožných kuchyňských pomůcek.  Díky kuchyňskému robotu se každá příprava pokrmu stane příjemnější a rychlejší.

domaci-spotrebice-edt-1

Zpět nahoru
Shares