Home / Lifestyle / V luxusním šatníku nesmí chybět luxusní spodní prádlo
V luxusním šatníku nesmí chybět luxusní spodní prádlo

V luxusním šatníku nesmí chybět luxusní spodní prádlo

Pánové se staví k módě všelijak, ale většina rozhodně nechodí zanedbaně. Častým nešvarem je ovšem nevhodně zvolené spodní prádlo. Jistě, pod outfitem není vidět, tak proč mu věnovat pozornost? Třeba proto, že kombinace důmyslného střihu a kvalitních materiálů je mnohem komfortnější než laciné prádlo z tržnice či diskontu. Ale jaké značky spodního prádla patří v současnosti k naprosté špičce?

Calvin Klein

Nelze začít jinak než u spodního prádla s ikonickým logem CK. Pokud ve svém šatníku nemáte alespoň jedny Calvin Klein trenky, přicházíte o hodně. Spodky této značky jsou ve světě módy synonymem pro Rolls Royce. K nejznámějším současným propagátorům minimalisticky pojatého prádla patří Jusin Bieber. V minulosti byly tvářemi i mnohé další celebrity jako „Marky“ Mark Wahlberg, Jamie Dornan, Travis Fimmel a Fernando Verdasco. Značka Calvin Klein je momentálně velmi populární i u českých zákazníků.

Diesel

Pokud vám z nějakého důvodu spodní prádlo Calvin Klein nesedlo (a je to vůbec možné?), mohl by vás uspokojit sortiment značky Diesel. Nikoliv automobil se vznětovým motorem, ale spodní prádlo světového brandu, který se těší obrovskému zájmu již od roku 1978, kdy byla firma založena. Stejně jako v případě CK jsou spodky Diesel extrémně pohodlné a velmi kvalitní. Z designového hlediska jim nelze nic moc vytknout, tedy pokud vám je po chuti minimalismus.

Ralph Lauren

Značka Ralph Lauren sice u nás nepatří k nejrozšířenějším, ale, kdo sledoval seriál přátele, jistě mu utkvěla v podvědomí. Jedná se o spodní prádlo nadprůměrné kvality, navíc za dobrou cenu.

Ať už nakonec zvolíte spodní prádlo kterékoliv značky, poohlédněte se po něm v e-shopu Trenyrkarna.cz. U specializovaného prodejce sežnete pouze originály, často za atraktivní akční ceny.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares