Home / Lifestyle / Vánoce: Nábytek KOLINA zaostřil na levný nábytek, slevy až -50%
Vánoce: Nábytek KOLINA zaostřil na levný nábytek, slevy až -50%

Vánoce: Nábytek KOLINA zaostřil na levný nábytek, slevy až -50%

Blíží se svátky vánoční a nábytek Kolina v Litvínově aktuálně zaostřil na levný nábytek se slevou až 50% na vybraný sortiment. Výrazné slevy zasáhly, kožené sedací soupravy, obývací stěny či například dětské pokoje.

V letošním roce došlo v litvínovském nábytku Kolina k úspěšným krokům. „ V prvé řadě byl úspěšně uveden do provozu velký e-shop, kde náš zákazník najde vše od poliček, přes komody, kuchyně, až po luxusní sedací soupravy, „ říká s úsměvem Nikola Berecová majitelka obchodu.

nabytek-kolina-1

Nebyl by to ovšem nábytek Kolina, aby nenabízel něco navíc pro své zákazníky. Hodinový manžel. Ano, i tuto službu nabídnou. „ Hodinový manžel vám odborně zakoupený nábytek sestaví, a neztratíte tak případnou záruku, při neodborně smontovaném nábytku z naší nabídky,“ konstatuje Berecová.

V sortimentu zákazník najde i ryze Český kvalitní čalouněný nábytek.
Nábytek Kolina je značkovou prodejnou firmy TP-Slaný.

„Nabízíme velmi pěkné a pohodlné válendy, postele, křesla, klasické ušáky – ty jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené, a samozřejmě i sedací soupravy, včetně takzvaného Retro stylu. Obrovskou výhodou u českého čalouněného nábytku, je především velký výběr nejrůznějších druhů látek a barevného provedení a samozřejmě také možnost různé kompatibility daného nábytku, neboť se jedná o zakázkovou výrobu. Můžeme tak našemu zákazníkovi vyjít maximálně vstříc jeho nárokům a požadavkům. Kompletní sortiment kvalitního českého čalouněného nábytku nalezne náš zákazník přímo na litvínovské kamenné prodejně“ uzavírá majitelka obchodu Nikola Berecová.

Z aktuální akce ZIMA 2016 vybíráme:

Dětské pokoje do 10.000,- korun
Kožené značkové sedací soupravy
Kuchyňské linky do 10.000,- korun
Slevy – akční zboží …
Novinky pro rok 2017 !!!
… a mnoho dalšího. Sledujte nás také na sociální síti Facebook či Twitter, kde probíhají aktuální události, akce, slevy, novinky z naší prodejny a podobně. Nakupujte chytře, nakupujte s Kolinou 🙂

logo-nabytekkolina

 

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zpět nahoru
Shares