Home / Lifestyle / I výročí lze oslavit šperkem

I výročí lze oslavit šperkem

Šperk je neocenitelným dárkem pro ženu a je zcela jedno, k jaké události je darován, jelikož radost obdarované ženy bude obrovská v každém případě. Nejčastěji darovaným šperkem je bezesporu prsten, ten je darován především k zásnubám. Hezky usazený v dárkové krabičce nebo ponořený do bublinek sektu, učiní z vyvolené tu nejšťastnější ženu pod sluncem. Ovšem ne jen zásnuby jsou událostí, která vybízí k darování blyštivého prstenu. Věděli jste, že prsten můžete darovat i k výročí? Třpytící se kroužek nejen doplní již usedlý snubní prstýnek, ale bude jeho nositelce i náležitě připomínat všechny krásné okamžiky, které manželský život přináší. A kdo ví, k dalšímu výročí může být ženská ručka doplněna o další blýskající se kousek. Třeba o kousek z nabídky začínající společnosti Polomio. Na jejich internetových stránkách si jistě vyberete šperk, kterým skvěle oslavíte výročí bronzové, zlaté, safírové nebo i diamantové svatby!

Snubní a zásnubní prsteny - šperky POLOMIO

Snubní a zásnubní prsteny – šperky POLOMIO

Na internetových stránkách polomio.cz budete překvapeni širokou nabídkou prstenů, která se skvěle hodí k zásnubám, svatbě nebo i k jiným výročím a událostem. V nabídce tak můžete najít zejména zlaté šperky s diamanty a drahými kameny. Jistě oceníte především jejich nadčasový design a kvalitu provedení neboť jsou všechny šperky Polomio vyrobeny v České republice a pouze pod dohledem kvalifikovaných odborníků, jejichž práce je pro ně zároveň i vášní.

Dárky k výročí

Ale zpět k oslavám výročí! Obzvláště výročí svatby je nanejvýš důležité, neboť oslavuje všechny ty dlouhé a spokojené roky vzájemné tolerance. Jak jinak je proto ocenit, než krásným třpytem šperku? Možná, že jste nevěděli, že mnohá výročí svatby mají i své názvy. Slavit můžete svatbu bavlněnou, papírovou, koženou, květinovou, dřevěnou, železnou nebo i bronzovou. Po dvaceti letech spolu mohou manželé oslavit i svatbu porcelánovou a o pět let později svatbu stříbrnou. Po padesátiletém soužití dvou spřízněných duší se jistě sluší oslavit zlatou svatbu, o pět let později smaragdovou a po šedesátiletém společném soužití i svatbu diamantovou. A jak jinak oslavit diamantovou svatbu, než šperkem s precizně zasazeným diamantem? Je tolik důvodů a událostí, za které stojí za to žít. A co lépe může připomínat všechna ta krásně strávená společná léta i radostné okamžiky, než dobře vybraný šperk? Ovšem nejen prsteny jsou předurčeny, jakožto dobře volené dárky k výročí. Zlaté náušnice nebo náhrdelník budou společně strávená léta připomínat stejně, jako blýskající se prstýnek.

Snubní a zásnubní prsteny - šperky POLOMIO

Snubní a zásnubní prsteny – šperky POLOMIO

Možná, že si říkáte, proč zrovna k výročí darovat šperk? Proč nezvolit více praktičtější dárek, jako je třeba porcelánová sada nádobí nebo vysoce hřejivá deka z kašmíru? Ano, takovými dárky budou ženy jistě mile překvapeny, ale jsme si jisti, že o dost víc by je potěšil třpytivý šperk, který by ozdobil jejich krk, ruku nebo ouška. Vždyť šperk k ženám patří již od nepaměti, tak proč jim ho nedopřát? Kašmírová deka se může seprat a porcelánové nádobí sejít,ale třpyt šperků zajisté přetrvá. Navíc má šperk, jakožto dárek k výročí jisté kouzlo a eleganci. Pánové si tak mohou být jistí, že šperkem nešlápnou vedle, což by se s kašmírovou dekou nebo sadou nádobí klidně mohlo stát! Elegance, třpyt a famóznost – to je jen výčet z vlastností, kterými se pyšní šperky Polomio. Na internetových stránkách polomio.cz si tak i vy můžete vybrat krásný šperk, třeba jako dárek k výročí.

Zpět nahoru
Shares